Beyonce prakalbo apie sudėtingą nėštumo laikotarpį: „Netikėjau, kad mano kūnas gali tiek ištverti“

Beyonce ir dvynukai Siras bei Rumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Naujausioje „Netflix“ kino platformos dokumentikoje „Homecoming“ Amerikos popdievaitė Beyonce atvirai prakalbo apie sunkų periodą, kurį jai teko išgyventi laukiantis dvynukų: Siro ir Rumi.

Nepaisant ikoniškosios nuotraukos, kurią socialinėje erdvėje 2017-ųjų vasarį pasidalijo besilaukianti Beyonce, jos nėštumas nebuvo toks gražus ir paprastas, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Mano kūnas ištvėrė daugiau negu kadanors galėjau pagalvoti“, – filme kalbėjo dainininkė. Besilaukiant Beyoncei buvo nustatyta preeklampsija, kuri sukėlė daugybę komplikacijų.

Preeklampsija – nėščiosioms pasireiškianti liga, kuriai būdingas stipriai pakilęs spaudimas, inkstų ar kepenų veiklos sutrikimai.

Nuo šios ligos nėštumo metu yra kentėjusi ir realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim Kardashian.

2017 m. birželio 12 dieną gimę dvynukai Rumi ir Siras pirmas kelias savaites praleido vienoje Los Andželo ligoninių. Mažyliai nebuvo išleidžiami namo dėl naujagimių geltos.

Savo mažylių vardus Beyonce ir Jay-Z iš karto užregistravo kaip prekės ženklą. Rumi – tai XIII amžiuje gyvenusio persų poeto pavardė – Jelaluddinas Rumi. Jis vienas mėgstamiausių Beyonce poetų. Tuo tarpu Siro reikšmės toli ieškoti nereikia. Taip anglakalbiai pagarbiai kreipiasi į vyrus „Sir“ (liet. sere).

Beyonce ir Jay-Z taip augina šešerių metų dukrelę Blue Ivy. 

Skaitykite daugiau