Beyonce pasidalijo naujomis dvynukų nuotraukomis: šeima laiką kartu leidžia Azijoje

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Beyonce ir Jay-Z mažyliai jau tokie dideli! Scenos karalienė, pop muzikos diva Beyonce nėra linkusi pernalyg dažnai dalintis savo vaikų fotografijomis, priešingai nei tai mėgsta daryti daugelis kitų garsenybių. Tačiau šį karta ji padarė išimtį.

37-erių metų dainininkė pasidalijo nuotraukomis savo puslapyje. Naujose fotografijose Beyonce su sūnumi Sir Carter ir dukrele Rumi Carter mėgaujasi vienas kito draugija laisvu nuo koncertų metu.

Šiuo metu pora koncertuoju pietų Azijoje, tad visą savo laisvą laiką skiria mažyliams.

View this post on Instagram

RUMI X SIR ??

A post shared by Beyoncé, Solange, and others (@formationsghost) on

Vienoje iš nuotraukų Beyonce laiko dukrą ant rankų, o kitoje – dvynukai pliuškenasi vandenyne.

Dvynukų Rumi ir Siro pora susilaukė prieš pusantrų metų. Netrukus po to dainininkė pradžiugino milijonus gerbėjų parodydama naujagimius. O po to – tyla. Beyonce ir Jay-Z publikai dažnai rodė gerbėjams savo pirmagimę Blue Ivy, o augantys dvynukai liko tik šeimos narių akims.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad į koncertinį turą Beyonce ir Jay-Z leidosi su visais trimis vaikais. Dainininkų pora nenorėjo, kad darbas pakenktų jų santykiams su atžalomis.

2017 m. birželio 12 dieną gimę dvynukai Rumi ir Siras pirmas kelias savaites praleido vienoje Los Andželo ligoninių. Mažyliai nebuvo išleidžiami namo dėl naujagimių geltos.

Savo mažylių vardus Beyonce ir Jay-Z iš karto užregistravo kaip prekės ženklą. Rumi – tai XIII amžiuje gyvenusio persų poeto pavardė – Jelaluddinas Rumi. 

Beyonce su dvyniais / Beyonce.com

Jis vienas mėgstamiausių Beyonce poetų. Tuo tarpu Siro reikšmės toli ieškoti nereikia. Taip anglakalbiai pagarbiai kreipiasi į vyrus „Sir“ (liet. sere).

Skaitykite daugiau