Beyonce pagimdė dvynukus!

Nėščios Beyonce fotosesija / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Muzikos superžvaigždė Beyonce (35) ir jos sutuoktinis reperis Jay Z (47) susilaukė dvynukų, praneša „USA Today“.

Apie naujagimių lytį ir vardus kol kas nepranešama. Artimas šeimai šaltinis tik prasitarė, kad dvyniai pasaulį išvydo vienoje Los Andželo ligoninių.

Dvynukų gimimą paliudijo ir jų vyresnėlė sesuo Blue Ivy. Beyonce ir Jay Z troško, kad penkiametė savo akimis išvystų gimimo stebuklą ir užmegztų tvirtą ryšį su dvyniais.

Dar birželio pirmosiomis dienomis pasigirdo teorijų, kad Beyonce jau pagimdė ir klaidina visus senomis nėštumo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, norėdama šeimos džiaugsmais mėgautis artimųjų rate.

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy / Vida Press nuotr.

Beyonce mama Tina Knowles anksčiau žiniasklaidai sakė, kad jos dukra jaučiasi dvigubai laiminga – juk laukiasi dvynių. Tačiau tuo pačiu – ir žymiai sudėtingiau, nei laukdamasi dukters Blue Ivy.

„Žinoma, šį kartą Beyonce nėštumas kitoks, nei laukiantis pirmagimės. Dabar žymiai sudėtingiau, bet mano dukra švyti iš laimės – juk ji nešioja po širdimi du stebuklus“, – sakė Tina Knowles.

Porai artimi šaltiniai portalui „Mirror“ kalbėjo, jog šių stebuklėlių Beyonce ir Jay Z laukė keletą metų.

„Dar vieno vaiko Beyonce ir Jay Z norėjo jau seniai. Beyonce keletą metų bandė pastoti, tačiau nesėkmingai. Todėl dabar, kai ji laukiasi dvynukų, sutuoktiniai yra nepaprastai laimingi“, – dar laukiantis dainininkei kalbėjo informatorius.

Žavios Beyonce nėštumo akimirkos (103 nuotr.)
+97
Skaitykite daugiau