Beyonce pagaliau parodė gerbėjams jau metukų sulaukusius dvynukus Rumi ir Sirą

Beyonce ir dvynukai Siras bei Rumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Popmuzikos dievaitė Beyonce (36) dvynukų Rumi ir Siro susilaukė prieš metus. Netrukus po to dainininkė pradžiugino milijonus gerbėjų parodydama naujagimius. O po to – tyla. Beyonce ir Jay-Z publikai rodė savo pirmagimę Blue Ivy, o dvynukai liko tik šeimos narių akims. Tačiau šiandien viskas pasikeitė.

Dalydamasi koncertinio turo po Europą nuotraukomis savo tinklalapyje Beyonce paviešino ir mažųjų Rumi bei Siro nuotrauką. Plačiai besišypsantys mažyliai iškart pavergė internautų širdis.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad į koncertinį turą Beyonce ir Jay-Z leidosi su visais trim vaikais. Dainininkų pora nenorėjo, kad darbas pakenktų jų santykiams su atžalomis.

Beyonce su dvyniais / Beyonce.com

2017 m. birželio 12 dieną gimę dvynukai Rumi ir Siras pirmas kelias savaites praleido vienoje Los Andželo ligoninių. Mažyliai nebuvo išleidžiami namo dėl naujagimių geltos.

Savo mažylių vardus Beyonce ir Jay-Z iš karto užregistravo kaip prekės ženklą. Rumi – tai XIII amžiuje gyvenusio persų poeto pavardė – Jelaluddinas Rumi. Jis vienas mėgstamiausių Beyonce poetų. Tuo tarpu Siro reikšmės toli ieškoti nereikia. Taip anglakalbiai pagarbiai kreipiasi į vyrus „Sir“ (liet. sere).

Skaitykite daugiau