Beyonce naujoje dainoje „Sorry“ užsiminė apie Jay Z neištikimybę su dizainere Rachel Roy

Jay Z ir Beyonce bei Rachel Roy / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-25 12:42
Praėjusį savaitgalį naujausią savo albumą „Lemonade“ pristačiusi dainininkė Beyonce (34 m.) sukėlė nemenką šurmulį pramogų pasaulyje, o bene didžiausio dėmesio sulaukė jos daina „Sorry“.

Naujojoje dainoje „Sorry“ Beyonce dainuoja apie vyro neištikimybę ir kad gailisi už jo ištekėjusi, mat jis visada turi įvairiausių pasiaiškinimų. O pabaigoje nuskamba tokie žodžiai: „Tu geriau paskambink Becky su gražiais plaukais“.

Internautai iš karto pradėjo ūžti spėliodami, kas gi toji Becky, apie kurią kalba Beyonce. Ir, regis, pati „Becky“ ėmė ir išsidavė.

Vos pasirodžius šiai Beyonce dainai amerikiečių drabužių dizainerė Rachel Roy (42 m.) savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką su mįslingu prierašu: „Gražūs plaukai ir man nerūpi, bet mes pasinaudosime geru apšvietimu – asmenukėms ar tiesai, visada. Gyvenkite šviesoje“, ir dar pridėjo grotažymę „ne dramos karalienės“.

Beyonce gerbėjų armija akimirksniu ėmė pulti dizainerę komentaruose po jos nuotraukomis, dėl ko ji galiausiai pasikeitė savo „Instagram“ paskyros privatumo nustatymus ir pasidarė ją privačią, nebe viešą. Ir tada jos „Twitter“ paskyroje atsirado toks įrašas: „Aš gerbiu meilę, santuokas, šeimas ir stiprybę. Kas neturėtų būti niekieno toleruojama, kad ir kas benutiktų, tai patyčios – bet kokios.“

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Rachel Roy buvo ištekėjusi už buvusio Jay Z (46 m.) verslo partnerio Damono Dasho (jie išsiskyrė 2009-aisiais, metai po Jay Z ir Beyonce vestuvių). Daugelis Beyonce gerbėjų įtaria, kad būtent dėl Jay Z romano su Rachel Roy 2014-ųjų gegužę įvyko garsusis barnis lifte, kuomet Beyonce sesuo Solange aptalžė savo svainį Jay Z, kai pati Beyonce tuo metu tiesiog ramiai stovėjo ir stebėjo konfliktą nesikišdama.

Naujajame Beyonce albume „Lemonade“ – jos gyvenimo ir asmeninių patirčių įkvėptos dainos, kurias atlikėja pristatė šeštadienį per valandą trukusį filmą tokiu pačiu pavadinimu. Beyonce per savo dainas papasakojo, kaip gyvenimo jai pamestas rūgščias citrinas paverčia saldžiu limonadu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai