Beyonce ir Jay-Z dvynukai pirmą kartą užfiksuoti viešumoje

Beyonce ir Jay-Z / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-08 18:37
Šią savaitę paparacai užfiksavo idilišką vaizdelį. Pirmą kartą po dvynukų gimimo, Carterių šeimynėlė viešumoje pasirodė pilnos sudėties.

Keturių mėnesių dvynukai Rumi ir Siras, penkiametė vyresnėlė Blue Ivy ir laimingi tėveliai pastebėti Niujorke, lipantys iš prabangaus juodo visureigio. Tačiau šeimynėlė nevaikštinėjo miesto gatvėmis – visi nuskubėjo prie sraigtasparnio.

Jay-Z nešė krepšį su vienu iš mažylių, Beyonce tuo tarpu – „Louis Vuitton“ rankinę. Šeimyna buvo apsirengę patogiais laisvalaikio drabužiais. Mažoji Blue Ivy nepaliko abejonių – auga tikra stiliaus ikona.

Nuotraukas galite pamatyti čia.

Žmonės.lt primena, kad birželio 12 dieną gimę dvynukai Rumi ir Siras pirmas kelias savaites praleido vienoje Los Andželo ligoninių. Mažyliai nebuvo išleidžiamni namo dėl naujagimių geltos.

Savo mažylių vardus Beyonce ir Jay-Z iš karto užregistravo kaip prekės ženklą. Rumi – tai XIII amžiuje gyvenusio persų poeto pavardė – Jelaluddinas Rumi. Jis vienas mėgstamiausių Beyonce poetų. Tuo tarpu Siro reikšmės toli ieškoti nereikia. Taip anglakalbiai pagarbiai kreipiasi į vyrus „Sir“ (liet. sere).

Sir Carter and Rumi 1 month today. ????????❤️????????????????????????????????????????

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai