Beyonce ir Jay-Z dukra Blue Ivy pelnė pirmąjį muzikos apdovanojimą

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Per du dešimtmečius ikonos vardą muzikos industrijoje užsitarnavusi Beyonce gali didžiuotis ne tik sėkminga savo karjera, bet ir dukros Blue Ivy pasiekimais. 7-erių metų mergaitė apdovanota „Ashford & Simpson Songwriter’s“ prizu.

Už dainą „Brown Skin Girl“, iš filmo „Liūtas karalius“ pasirodymo proga išleisto albumo, Blue Ivy Carter apdovanota kartu su mama. Mergaitė įdainavo kelias eilutes ir prisidėjo kuriant dainos tekstą. Būtent šis muzikinis kūrinys sulaukė didžiulio dėmesio visame pasaulyje, nes daina yra apie savo rasės aukštinimą ir garbę būti tamsiaodžiu. 

Nors mergaitė apdovanojimu dalijasi su SAINt JHN, WizKid ir savo mama, tačiau dauguma gerbėjų net neabejoja – būtent Beyonce ir Jay-Z pirmagimė yra tikroji žvaigždė.

 

Blue Ivy / Vida Press nuotr.

„Soul Train“ apdovanojimų metu pagerbiami muzikos talentai, kurie aukština afroamerikiečių kultūrą ir reprezentuoja ją pasauliui.

Primename, jog filmas „Liūtas karalius“ prisijungia prie garbingos 2019-ųjų metų „Disney“ milijardierių trijulės – kino juostų „Keršytojai. Pabaiga“, „Kapitonė Marvel“ bei „Aladinas“. Būtent šie kūriniai per trumpą laiką peržengė milijardo pelno ribą.

Tai dar vienas žymus pasiekimas studijai, kuriai prireikė vos pusmečio, kad pagerintų ankstesnį metinį parduodamų bilietų rekordą – 2016-aisiais metais „Disney“ iš viso uždirbo 7,61 milijardo JAV dolerių (6,84 mlrd. eurų), nors šiemet už parduotus bilietus jau yra suskaičiavusi 50 mln. daugiau – 7,67 milijardo JAV dolerių.
Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau