Beyonce artimuosius nustebino šmaikščia dovana: tikisi, kad 2021-ieji bus geresni

Beyonce / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Palydėdama daugeliui išbandymu tapusius 2020-uosius metus dainininkė Beyonce (39) savo artimiesiems padovanojo itin originalias dovanas. Šios sukėlė tikrą juoko bangą socialiniuose tinkluose.

Kaip praneša „People“, Beyonce savo šeimos nariams padovanojo po deimantinį vėrinį, vaizduojantį skaičių „2020“. Staigmenos sulaukusių dainininkės bičiulių nuostabą sukėlė tai, jog šis papuošalas primena ranką, rodančią vidurinį pirštą.

Dovanos nuotrauka socialiniuose tinkluose pasidalijo Beyonce pusseserė, dainų kūrėja Angela Beyince. Moteris juokėsi, jog ši staigmena tik patvirtina faktą, kad dainininkė turi ne tik stiprų balsą, bet ir humoro jausmą.

„Kai pamačiau, negalėjau patikėti savo akimis. Tai yra ir linksma, ir labai sentimentalu. 2020-ieji tikrai buvo pilni pakilimų ir nuosmukių, tačiau šie metai, be jokios abejonės, buvo keistoki. Tikiuosi, kad 2021-ieji bus geresni“, – rašė Angie.

Tokiu vėriniu pasipuošė ir Beyonce mama Tina Knowles. Moteris džiaugėsi, jog dukra nestokoja idėjų, siekdama nustebinti artimuosius.

„Puiki ne tik kalėdinė dovana, bet ir nuostabi žinutė besibaigiantiems metams. Džiugu, kad netrukus šie metai jau bus praeityje, o mes vis dar esame čia“, – rašė ji. 

Dainininkė Beyonce dar gruodžio pradžioje žurnalui „Vogue“ pasakojo, kad šie metai jai buvo labai sudėtingi, tačiau suteikė galimybę apsvarstyti, kas jai yra svarbiausia gyvenime.

„Aš esu absoliučiai pasikeitusi. Tikriausiai išgyvenus pandemijos laikotarpį, yra neįmanoma visiškai nepasikeisti. Aš tikrai branginu laiką, kurį galiu praleisti su savo šeima, tad šiemet išsikėliau naują tikslą – sulėtinti gyvenimo tempą ir iš kasdienybės išmesti įtampą keliančius dalykus.

Į muzikos industriją atėjau būdama 15 metų ir augau stebėdama pasaulį, o ne gyvendama, nes nuolat besisukau įvairiuose projektuose ir planuose. O ir pastaraisiais metais leidau albumus, pagimdžiau dvynukus, pasirodžiau „Coachella“ festivalyje, režisavau „Homecoming“, išvykau į dar vieną pasaulinį turą su Jay, tada pristačiau dokumentiką „Black Is King“. Tas etapas buvo sunkus ir įtemptas. Aš praleidau daug laiko sutelkdama dėmesį į tai, ką palieku po savęs, norėjau atstovauti savo kultūrą, norėjau viską daryti kaip įmanoma geriau. Dabar nusprendžiau leisti sau atsitraukti, sutelkti dėmesį į save ir į tai, ko dabar noriu, kas man pačiai teikia džiaugsmą“, – sakė ji. 

Beyonce ir Jay Z su dukra Blue Ivy – Grammy ceremonijoje (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau