Beyonce ant scenos pakvietė dvi gerbėjas ir pati liko be žado pamačiusi, kaip jos šoka

Beyonce ant scenos pakvietė dvi gerbėjas ir pati liko be žado pamačiusi, kaip jos šoka / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-29 12:30
Šią savaitę popmuzikos žvaigždė Beyonce (34 m.) pradėjo savo pasaulines gastroles „Formation World Tour“, kurių pirmajame koncerte ant scenos kartu pašokti pakvietė dvi gerbėjas – pamačiusi, kaip jos šoka, pati Beyonce liko be žado.

Pirmasis Beyonce turo koncertas įvyko trečiadienį Majamyje, „Marlins Park“ stadione, talpinančiame 36 tūkst. žmonių.

Koncertui jau įpusėjus, Beyonce atliko savo 2008-ųjų hitą „Single Ladies“, o pasirodymo metu pakvietė ant scenos užlipti dvi gerbėjas ir kartu pašokti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Beyonce kartu su filmu „Lemonade“ pristatė ir naująjį albumą

„Tikiuosi repetavote“, – dar pajuokavo Beyonce prieš pradėdama šokti pagal visiems puikiai pažįstamą „Single Ladies“ choreografiją iš dainos vaizdo klipo.

Tačiau vargu ar pati Beyonce tikėjosi, kad merginos bus tokios puikios šokėjos – pamačiusi, kaip jos šoka, žado netekusi dainininkė pati sustojo ir šiek tiek atsitraukusi stebėjo jas išpūtusi akis bei leido joms pasimėgauti savo žvaigždės valanda.

Tikrosios Beyonce šokėjos iš pradžių dar bandė sufleruoti merginoms, kaip šokti, tačiau tai tikrai buvo nereikalinga – galiausiai jos taip pat atsitraukė ir tiesiog plojo joms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai