Beveik po trisdešimties metų tylos į sceną sugrįžęs „Saulės laikrodis“ pristato naują dainą

Saulės laikrodis / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 12:37
Kokybiškai muzikai laikas nepavaldus ir tai įrodo progresyviojo roko pradininkai Lietuvoje – grupė „Saulės laikrodis“. Šių metų pradžioje po beveik trisdešimties metų tylos į sceną sugrįžęs kolektyvas kviečia į naujo albumo pristatymo koncertus bei pristato singlą „Ones and Zeros“ iš būsimo albumo „Subliminal Messages“.

Spalio 21 dieną Klaipėdos koncertų salėje ir spalio 28 dieną gyvos muzikos klube „Tamsta” pristatomą albumą sudarys dešimt kūrinių, iš kurių penki – instrumentiniai.

„Norime, kad šis albumas užpildytų ilgai trukusią grupės tylą bei padėtų nepaskęsti šiandienoje, visomis prasmėmis“, – teigia „Saulės laikrodžio“ nariai.

Šiandien grupė tylą nutraukia nauja daina iš būsimo albumo. „Norėjau parašyti dainą apie meilę, o pavyko apie robotus“, – pirmąjį albumo singlą pristato Gintautas Rakauskas.

Kviesdami į naujo albumo pristatymo koncertus grupės nariai nedaugžodžiauja. „Mūsų ir visų susirinkusių laukia smagūs vakarai su gera roko muzika, draugiška aplinka, profesionaliu įgarsinimu bei apšvietimu – kaip ir priklauso švenčiant albumo atsiradimą“, – sako jie.

Per visus kūrybinės veiklos metus subūrę komandą, kuria gali pasitikėti, „Saulės laikrodžio“ nariai įprastai daugelį darbų nuveikia patys, tačiau leisdami naują albumą „Subliminal messages” dėkoja ir kitiems, prisidėjusiems prie dar vieno grupės kūrybos etapo.

„Grupės nariais jau laikome ir už tai esame be galo dėkingi Kastyčio Narmonto šviesų ir garso komandai, prisidedančiai prie renginių techninio įgyvendinimo, o už galimybę lengviau išleisti albumą dėkojam asociacijai LATGA, muzikos agentūrai M.P.3 bei Dovydui Bluvšteinui“, – sako grupės „Saulės laikrodis“ nariai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai