Beveik dešimtmetį trunkanti Dž.Butkutės santuoka: iki šiol su vyru tesi vienas kitam duotus pažadus

Džordana Butkutė su vyru Elegijumi Strasevičiumi / Asmeninio albumo ir Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Karantino keliamus nepatogumus ir visą šį nelengvą metą kur kas lengviau išgyventi tiems, kurie šalia savęs turi mylimą žmogų – tikrą draugą. Toks atlikėjai Džordanai Butkutei yra jos vyras Elegijus, žmogus, pakeitęs visą jos pasaulį.

„Pasaulis pagal moteris“ laidoje – itin atviras pokalbis su Džordana Butkute-Strasevičiene.

Džordana pasakoja apie didžiausią savo gyvenimo meilę – vyrą Elegijų – ir atskleidžia, kodėl ji kartais jo pavydi, kas yra ta antroji vyro aistra, su kuria dėl jo dėmesio varžosi atlikėja?

Pandemija – pamoka mums

Anot Džordanos, pandemija į mūsų kasdienybę atkeliavo ne atsitiktinai, tai – tarsi savotiška pamoka, mokanti atsigręžti į tikrąsias vertybes, stabtelėti ir vėl imti vertinti žmogiškumą bei šiltą tarpusavio ryšį. „Dievas tikrai neapsikentė. Jeigu aš būčiau dievas, būčiau neapsikentus taip, kad žiauriau pasielgčiau. Aš būčiau rūstesnė“, – neslepia jausmų atlikėja.

Laidos vedėja Kristina Rimienė priduria, kad iš vienos pusės tai – tragedija, iš kitos – dovana, šiai minčiai pritaria ir jos pašnekovė, raginanti susimąstyti ir pradėti gyventi kitaip – būti geresniais.

„Taip, nieko nepaliko be namų, rankų, be akių, esame sveiki, gyvi, tik turėkime kantrybės ir susimąstykime, pradėkime gyventi kitaip, būkime geresni, žmogiškesni. Dievas ne tokius mus sukūrė, ne tokius mus norėjo matyti“, – mano Džordana, dėkojanti likimui už tai, kad šalia jos – mylimas Eligijus, o judviejų meilės neužgesins jokia pandemija.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Saugoti, mylėti, rūpintis

Prieš beveik dešimt metų Elegijus pažadėjo mylėti, saugoti ir visada rūpintis Džordana. Jis tebetesi pažadą ir būna šalia tiek sunkiausiomis, tiek džiaugsmingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Moteris be galo didžiuojasi savo vyru, visada randančiu išeitį iš sunkiausių situacijų. „Mes krizės laikotarpiu sugebėjome išvažiuoti ir užsidirbti pinigų, susirinkti grupę, paruošti programą, o 2012 metais dar ir iškelti vestuves, kokių norėjome“.

Dirbdami kartu Džordana ir Elegijus pasiekia puikiausių rezultatų – orientuojasi į kokybę, kad ir kiek tai kainuotų.

Elegijus suorganizavo ir Džordanos naujausio albumo „Labirintas“ pristatymo koncertą-filmą. Šį išskirtinį projektą TV3 žiūrovai galės pamatyti jau šeštadienio vakare.

Už viską, ką turi dabar, atlikėja dėkinga savo vyrui – ne paslaptis, kad jis buvo tas postūmis, paskatinęs atsisakyti alkoholio ir padėjęs it feniksui pakilti iš pelenų.

Džordana Butkutė / Lauryno Trimonio nuotr.

Paprasti stebuklai

Elegijui Džordana gražiausia nesidažiusi, tačiau ji taip mėgsta puoštis, kad net būdama namie sugeba persirengti po kelis sykius per dieną, tad vyro akis džiugina kasdien. Moteris atskleidžia ir daugiau sėkmingos santuokos paslapčių, kurios, nors ir atrodo paprastos, padeda porai.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Džordana dalijasi, kas padeda sutuoktiniams nesipykti ir kas gi yra ta konkurentė, atimanti iš jos mylimojo dėmesį. Nepaisant to, pora iki šiol įsimylėjusi ir atsidavusi vienas kitam, juk meilė, kad ir kaip banaliai beskambėtų, yra svarbiausias santuokos ingredientas.

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau