Beveik 69-erių sulaukęs aktorius Richardas Gere'as ir perpus jaunesnė jo žmona Alejandra laukiasi pirmagimio

Richardas Gere'as ir Alejandra Silva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-08 11:53
Legendinis Holivudo aktorius Richardas Gere'as (68) netrukus taps tėvu, praneša ABC. Pasak minėto šaltinio, laukiasi jo beveik perpus jaunesnė žmona, ispanų viešųjų ryšių specialistė Alejandra Silva (35).

Nors pora šios naujienos oficialiai dar nėra patvirtinę – minėto portalo žiniomis vaikelio jie labai laukia.

Pora savo santykius įteisino balandžio pradžioje. Puota buvo rengiama aktoriaus namuose Niujorke. Spėlionės apie tai, kad pora susižadėjo, tapo karštomis 2017 metų pabaigoje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Aktorius su Alejandra susipažino 2015-aisiais prabėgus keliems mėnesiams po išsiskyrimo su 55 metų aktore bei modeliu Carey Lowell, su kuria santuokoje vyras gyveno nuo 2002 ir susilaukė sūnaus Homero, kuriam dabar 17 metų. Vyras buvo vedęs ir modelį Cindy Crawford – kartu pora buvo nuo 1991-ųjų iki 1995-ųjų.

Alejandra Silva aktorių sutiko ir pati būdama skyrybų su vyru Govind Friedland sūkuryje. Iš pirmos santuokos moteris turi sūnų Albertą.

Interviu ji teigė, kad Richardas Gere'as yra „ypatingas vyras, kuris apvertė aukštyn kojomis jos gyvenimą“. Prieš sutikdama aktorių ji buvo praradusi vidinę šviesą ir džiaugsmą, o mylimasis suteikė prasmę. Gyvenimas su juo net primena kino filmą – taip džiaugėsi Alejandra Silva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai