Apie skyrybas pranešęs turtingiausias pasaulio žmogus Jeffas Bezosas nebuvo sudaręs priešvedybinės sutarties: turtą teks dalytis perpus

Jeffas Bezosas ir jo žmona MacKenzie
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-10 15:00
Trečiadienio vakarą elektroninės komercijos bendrovės „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas paskelbė, kad su žmona MacKenzie po 25-erių metų santuokos nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Pora kartu susilaukė keturių vaikų. Žinią, kad turtingiausia pasaulio pora nusprendė nutraukti santuokinius ryšius trečiadienio vakarą socialiniame tinkle pranešė pats J. Bezosas.

„Norime informuoti, kad mūsų gyvenime vyksta pokyčiai. Po ilgų svarstymų mes nusprendėme išsiskirti ir tęsti savo gyvenimus kaip draugai. Esame beprotiškai laimingi sutikę vienas kitą ir dėkingi už kiekvienus kartu praleistus metus santuokoje. Nors jeigu ir būtume žinoję, kad po 25 metų skirsimės – viską kartotume. Mūsų, kaip susituokusios poros, gyvenimas buvo nuostabus, ir mūsų laukia puiki ateitis kaip tėvų, draugų, partnerių įmonėse ir projektuose, ir žmonių siekiančių nuotykių. Nors etiketės ir bus kitokios, mes išliekame šeima ir vienas kitą vertinančiais draugais“, – „Twitter“ rašė Jeffas Bezosas.

J. Bezosas šiuo metu yra turtingiausias pasaulio žmogus. Verslininko turtai vertinami net 137 milijardais dolerių. Jam priklauso laikraštis „The Washington Post“ ir kosminių skrydžių įmonė „Blue Origin“.

Ketvirtadienį užsienio naujienų portalas „TMZ“ paskelbė, kad skyrybų dramą išgyvenanti pora nebuvo pasirašiusi priešvestuvinės sutarties, todėl Jeffui ir McKenzie beveik 140 miljardų dolerių vertės turtą teks dalytis per pusę. 

Dalybos J. Bezoso žmoną Mckenzie pavers turtingiausia pasaulio moterimi. Ji valdys net 70 milijardų turtą. 

Užsienio naujienų portalai skelbia, kad pagrindinė skyrybų priežastis – J. Bezoso neištikimybė. Pasirodo vyras sutuoktinei buvo neištikimas su draugo žmona Lauren Sanchez. Anot artimų šaltinių pora slapta susitikinėja jau aštuonis mėnesius. Anot J. Bezoso atstovų, McKenzie apie vyro neištikimybę žinojo. 

J. Bezoso meilužė – jo gero bičiulio, talentų paieškų agentūros WME savininko, Patricko Whitesello oficiali žmona. Jiedu taip pat yra pradėję skyrybų procesą, bet dar nėra oficialiai išskirti.

Naujausi straipsniai