Besilaukianti V.Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje: „Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu“

Viktorija Siegel-Suodaitė įsiamžino nėščiosios fotosesijoje / Gusto Scinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Influencerė, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu Suodaičiu ir dukra Nicole rugpjūtį paskutinį kartą atostogavo trise – į pasaulį jau beldžiasi pirmas poros sūnus. V.Siegel tikina, kad nėštumas – vienas nuostabiausių laikotarpių jos gyvenime. Jį moteriai amžinai primins romantiška nėščiosios fotosesija Lietuvos pajūryje.

Pirmojo bendro vaiko su Laurynu Suodaičiu besilaukianti Viktorija Siegel-Suodaitė paskutines vasaros dienas leido Lietuvos pajūryje. Kartu su vyru ir dukra Nicole ji atostogavo Palangoje bei Nidoje, kur ne tik mėgavosi likusiais saulės spinduliais, bet ir nėštumo akimirkomis.

Ypatingą jausmą nešiojant naują gyvybę V.Siegel nusprendė įamžinti romantiškoje fotosesijoje ant jūros kranto. Fotografas Gustas Scinskas Nidoje užfiksavo akimirkas, kurioje – meile į pasaulį atkeliaujančiam sūnui spinduliuojanti Viktorija, palaikantis vyras ir magiška Kuršių Nerijos gamta.

Jaukia šeimos fotosesija V.Siegel dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Kadrais ji sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Sūnau, kaip aš Tavęs laukiu!“, – rašė ji šalia vienos iš nuotraukų.

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje:

Viktorija Siegel-Suodaitė Nidoje įsiamžino nėščiosios fotosesijoje (6 nuotr.)

Viktorija kiek anksčiau kalbėjo ir apie nepagražintą nėštumo pusę. Ji tikino, kad šis periodas – ne vien rožėmis klotas: ją kankino stiprūs skausmai, kuriuos kęsti buvo ne taip jau lengva.

Apie tai V.Siegel aprašė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ir įrašu sutiko pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu / Dariaus Kučio nuotr.

„Nėštumas ir ne vien „nupudruota“ jo pusė.

Nuo penktadienio prasidėjo apatinės dalies nepakeliami nugaros skausmai. Judu, vaikštau per sukąstus dantis. Skauda, atrodo, net per miegus lovoje ant kito šono apsisukti. Šiandien apsilankiau pas masažo specialistą ir atrodo jau kiek lengviau, aišku lankysiu masažus dabar dažniau, nes supratau, kad reikia ir aš per daug atsainiai žiūrėjau į tai galvodama, jog nieko nereikia ir nieko čia man neskaudės ir nebus.. Deja..

Žinau, kad mane seka didžioji dauguma moterys būtent, rekomenduokite prašau kas Jums dar padėjo nėštumo metu kovoti su nugaros skausmais jei tokių turėjote“, – nėštumo periodo sunkumais dalijosi V.Siegel.

Žmonės.lt primena, kad apie nėštumą V.Siegel paskelbė simboliškai – per Motinos dieną.

Apie į pasaulį atkeliaujantį kūdikį Viktorija ir Laurynas Suodaičiai pranešė socialiniuose tinkluose. Instagrame jie tąkart pasidalijo nuotrauka, kurioje akivaizdžiai matyti nėščiosios pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – prie nuotraukos parašė Viktorija, kuri iš ankstesnių santykių su Danieliumi Bunkumi turi dukrą Nicolę.

Paskutinį gegužės savaitgalį pirmo bendro vaiko besilaukiantys sutuoktiniai surengė įspūdingą kūdikio lyties atskleidimo šventę.

Kūdikio sutiktuvių šventės akimirkomis Viktorija Siegel-Suodaitė pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Savo sekėjams ji išdavė – netrukus gims berniukas.

Vaikelio lytį parodė virš Viktorijos ir Lauryno skrendančio lėktuvo dūmai. Jie buvo mėlynos spalvos, kurie pasufleravo, kad porai gims sūnus.

Viktorijos Siegel-Suodaitės vaikelio lyties atskleidimo šventė (8 nuotr.)
+2
Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (51 nuotr.)
+45
Skaitykite daugiau