Besilaukianti Sofio Gelašvili-Niūniavė: „Atsikračiau baimės sustorėti“

Sofio Gelašvili-Niūniavė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-12 12:50
Iki nėštumo aktyviai sportavusi Gruzijos milijonieriaus Valerijaus Gelašvili dukra, grožio salono „Sophistique“ įkūrėja Sofio Gelašvili-Niūniavės pasirinkto gyvenimo būdo nemetė ir laukdamasi kūdikio.

Sofio skaičiuoja penktą laukimosi mėnesį. Šiuo metu ji su vyru sporto treneriu Dominyku Niūniava ilsisi Turkijoje.

„Dėl nėštumo skristi lėktuvu į šiltą šalį nebuvo baugu – viską aptarėme su gydytojais, – portalui Žmonės.lt sakė Sofio Gelašvili-Niūniavė. – Manau, poilsis šiltoje šalyje – tik pliusas nėštumo metu. Žinoma, turi praeiti trys pirmi rizikingi mėnesiai, be to, reikia saugotis saulės, aš jos saugausi, pasideginu nebent gulėdama po skėčiu“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pora kruopščiai apgalvojo, į kurią Turkijos vietą skristi. Pasirinko Kušadasio miestą – nedidelį kurortą, kuriame vėsiau nei kitoje šalies dalyje. Dėl to keliavimo malonumas nesumažėjo, nes Kušadasis apsuptas tokių antikinių miestų kaip Efesas, Pirėnė, Miletas.

Nuo šio kurorto netoli iki grožiu stebinančios Pamukalės. Daugelis Kušadasį renkasi dėl minkšto ir pakankamai sauso klimato – nuo jūros nuolat pučia lengvas brizas ir netgi pačiame vasaros įkarštyje nėra tvankaus, alinančio karščio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vaikystėje turėjusi valgymo sutrikimų, Sofio pati susidėliojo mitybą taip, kad numetė svorio ir puikiai jaučiasi.

„Dabar aš ir toliau valgau veganiškai, nes tikriausiai kitaip ir negalėčiau, bet dabar valgau sočiai ir pakankamai – pusryčius, pietus ir lengvą vakarienę, kartais leidžiu sau ir pasmaližiauti. Aišku, kraujo tyrimus darausi dažniau, jei ko trūksta – su daktaru pagalba suderinu, kokius vitaminus turėčiau gerti, – pasakojo Sofio. – Pastaruoju metu atsikračiau baimės sustorėti, norisi, kad vaikui nieko netrūktų ir būtų sveikas, o dietos palauks“.

Sofio ir dabar sportuoja kiekvieną dieną, kaip ir anksčiau. Tačiau mažina pratimų su svoriais, įtraukia daugiau kardiopratimų. Sofio net patartų visoms besilaukiančioms moterims plaukimą.

„Jis labai padeda sumažinti patinimą, juk nėštumo metu kūnas labiau linkęs kaupti vandenį, – sakė Sofio. – Tačiau būna dienų, kai leidžiau sau patingėti, pailsėti, tačiau, nors praleidžiu treniruotę, renkuosi ramų pasivaikščiojimą“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai