Besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė neskuba ilsėtis: bent kartą per savaitę pasirodo scenoje

BTV projekto „Dainuok mano dainą“ filmavimo akimirkos / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 16:00
Pramogų pasaulį apskriejo nuostabi žinia – dieviško balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė gyvena laukimu ir šiais metais rankose sūpuos jau ketvirtą savo vaiką. Panašu, kad dainininkės grafikas šiuo metu kaip niekad įtemptas – garsi moteris ne tik koncertuoja, moko dainuoti, bet ir dalyvauja žiūrimiausiame BTV projekte „Dainuok mano dainą“, kur kiekvieną savaitę turi paruošti vis naują žinomo kūrinio interpretaciją.

Šį šeštadienį laidoje skambės gražiausi grupės „Pikaso“ kūriniai.

Nors R. Ščiogolevaitės vaikystėje neskambėjo lietuviška muzika, grupę „Pikaso“ ji vadina itin kokybišku lietuvišku produktu.

„Labai pasisekė tiems dainininkams, kurie turi tokius kompozitorius“, – laidoje gražius žodžius „pikasų“ dainų kūrėjams sakys Rūta. Atlikėja pasirinko vieną žinomiausių ir svarbiausių grupės kūrinių. „2003 metais, kai grupė paskelbė apie savo išsiskirstymą, buvo įrašyta daina „Sudie“, – pasakos grupės narys Haroldas Šklėrius.

Kūrinys „Sudie“ buvo parašytas ir vyriškai, ir moteriškai partijai, o grupės „Pikaso“ nariai atsisveikinimo koncerte ją atliko su ilgamete gerbėja Lina, kuri vėliau tapo „Mango“ nare. „Labai simbolinė daina. Didelė dalis Lietuvos, kurie buvo grupės „Pikaso“ fanai, tikrąja to žodžio prasme verkė per atsisveikinimo koncertą“, – pasakos H. Šklėrius. Dainininkas atviraus, kad nors ir nebuvo tuometinis grupės narys, jį patį taip pat paveikė vėliau peržiūrėtas koncerto įrašas.

Po itin jautraus R. Ščiogolevaitės pasirodymo laidoje „Dainuok mano dainą“ scenos kolegos jai plos atsistoję.

Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Giedriaus Abromavičiaus nuotr.

„Čia nėra žodžių šitam atlikimui, šitam skambesiui... Aš vos laikiausi neapsiašarojusi. Mane labai palietė“, – šį šeštadienio vakarą pripažins Donata Gutauskienė-Laisva. „Man tik viena mintis buvo žiūrint į Rūtą – pasaulis turėtų verkti dėl jos, kad Rūta nėra pasaulio kontekste didžiulė žvaigždė“, – pagyrų R. Ščiogolevaitei negailės Neringa Nekrašiūtė.

Grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis taip pat pasisakys apie garsios moters atlikimą: „Aš galvoju, kad jei šiurpsta oda, tai vadinasi buvo labai gerai. Muzika – tai yra tas jausmas, kai kūnu vaikšto pagaugai ir šiandien tai buvo.“ Tiesa, pati R. Ščiogolevaitė tik kukliai padėkos ir atkreips dėmesį į dainos kūrėją. „Didelę komplimentų dalį atiduokime dainos autoriui, todėl, kad visas didysis grožis yra, vis dėlto, pačioje dainoje“, – nuomonę laidoje išsakys ji.

Antroje „Dainuok mano dainą“ laidoje žiūrovai išgirs hitais tapusias grupės „Pikaso“ dainas: N. Nekrašiūtė atliks kūrinį „Baltas laiškas“, Marius Jampolskis – „Mano lova“, Rolandas Janušas – „Europos vidury“, Edgaras Lubys – „Nesam šventuoliai“, Jūratė Miliauskaitė – „Mano jausmai“, D. Gutauskienė-Laisva – „Saulė“, Liveta Kazlauskienė – „Pravirkęs ruduo“, R. Ščiogolevaitė – „Sudie“, Stano – „Ašarėlė“. „Dainuok mano dainą“ – šį šeštadienio vakarą 19:30 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai