Besilaukianti Meghan Markle ir princas Harry nedalyvavo Kate Middleton gimtadienio šventėje

Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-15 08:46
Sausio 9 dieną Kembridžo hercogienė Catherine minėjo savo 37-ąjį gimtadienį. Nuo to laiko, kai ji ištekėjo už princo Williamo, švenčių buvo visokių, o metams bėgant aplinkybės keitėsi. Kadaise Catherine savo pirmąjį gimtadienį po karališkųjų vestuvių šventė namuose apsupta artimųjų, tačiau šįkart iki pat vakaro jai kantriai teko laukti vyro Williamo.

Be to, įprastuose šeimos pietuose, skirtuose paminėti Kate gimtadienį, nedalyvavo Sasekso hercogienė Meghan Markle ir princas Harry, praneša People

Kiekvienais metais į nedidelį gimtadienio paminėjimą susirenka artimiausi Kate ir Williamo draugai. Visa svečiai dažniausiai apsistoja Norfolko grafystėje esančioje Anmer viloje. Kartu jie leidžia laiką, bendrauja, kartu su karaliene keliauja į sekmadienines mišias.

Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.

Pasveikinti Catherine atvyko seni princo Williamo draugai: Thomas van Straubenzee ir Jamesas Meade. Abu vyrai yra viduriniosios Kate ir Williamo atžalos – princesės Charlotte – krikštatėviai.

Apsilankė ir Tom Barber su žmona Davina, kurie yra tolimesnės Williamo giminės iš jo mamos, velionės princesės Dianos pusės.

Catherine Middleton ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Catherine Middleton ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Visgi, nėra įprasta, kad princas Harry praleistų Kate šventę. Žinoma, šaltiniai tikina, kad dėl visko kalta tvyranti įtampa tarp Catherine ir Meghan. Tačiau įdomu tai, kad šventiniuose pietuose nedalyvavo nė vienas artimas šeimos narys: nebuvo Catherine tėvų, sesers, brolio, princo Williamo tėvo Charleso ir Camillos.

Spėliojama, kad galbūt tai buvo mini vakarėlis skirtas tik draugams, o ne šeimai?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai