Besilaukianti manekenė Amber Rose anksčiau buvo patyrusi persileidimą

Amber Rose / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-12 11:00
Išskirtinės išvaizdos manekenė Amber Rose jau visai netrukus pirmą kartą taps mama, tačiau moteris atskleidė, kad šiuo nėštumu džiaugtis iš pradžių buvo nedrąsu – pirmą kartą pastojusi ji patyrė persileidimą, rašo „The Daily Mail“.

29-erių Amber Rose su mylimuoju 25-erių reperiu Wiz Khalifa buvo sugniuždyti, kai pastojusi pirmą kartą Amber patyrė persileidimą. Jis įvyko per pirmąjį nėštumo trimestrą. Tačiau visai netrukus po skaudžios patirties Amber pastojo dar kartą – ir šįkart sėkmingai.

Kai žiniasklaidoje pasirodė spėliojimų, kad Amber galbūt laukiasi, pora sąmoningai neigė tai nes bijojo, kad nepasikartotų persileidimas. Perkopus į antrą nėštumo trimestrą, kuomet persileidimo rizika sumažėja, jiedu pranešė gerbėjams apie būsimą šeimos pagausėjimą – ant MTV muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo Amber pasirodė su padidėjusį pilvuką išryškinančia suknele.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Pirmasis nėštumas buvo visai neplanuotas ir ji patyrė persileidimą vos tik mes sužinojome, kad ji laukiasi. Iš karto po to ji pastojo dar kartą – viskas buvo labai greitai ir netikėtai“, – pasakojo Wiz Khalifa.

„Negaliu sulaukti, kada tapsiu tėčiu. Kiekvieną kartą, kai nueiname pas gydytoją, jis mums pasakoja, koks sveikas mūsų mažylis, kaip gerai jis vystosi ir koks sklandus yra šis nėštumas – tai įkvepia būti pačiu geriausiu tėčiu pasaulyje“, – pasakojo būsimasis tėvelis.

Pirmasis poros vaikelis gims po dviejų mėnesių. Pranešama, kad jiems gims berniukas. Amber su Wiz susižadėjo šių metų gegužę, po metų draugystės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai