Besilaukianti Karolina Meschino su mylimuoju OG Version vestuvėse sveikino draugę

Karolina Meschino ir Dominykas Ježeris-OG Version / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-22 14:46
Neseniai apie būsimą šeimos pagausėjimą pranešusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino (25) su mylimuoju reperu Dominyku Ježeriu (23) liepos 22-ąją dalyvavo tinklaraštininkės Ingos Žuolytės ir jos išrinktojo Adomo Mikalausko vestuvėse.

Kad su atlikėju Dominyku Ježeriu, žinomu sceniniu vardu OG Version, kurs šeimą, Karolina pirmą kartą viešai pasidžiaugė praėjusį sekmadienį. Žinoma moteris dalijosi Luko Griciaus nuotraukomis, kur matėsi nėštumo padailintos jos kūno formos.

Po daugumai K.Meschino gerbėjų netikėtos naujienos, jauna moteris trečiadienį į vestuves skubėjo sveikinti savo geros bičiulės, tinklaraštininkės Ingos Žuolytės. Greit „pastiprinimo“ šeimoje sulauksianti Karolina nuo komentarų apie savo dabartinį gyvenimo etapą susilaikė ir kalbėti mandagiai atsisakė. 

Taip pat skaitykite: Tinklaraštininkės Ingos Žuolytės vestuvėse – ryškūs veidai ir lietaus nesugadinta nuotaika

Žmonės.lt primena, kad pranešusi apie būsimą kūdikį, K.Meschino dalijosi savo išgyvenimais socialiniame tinkle. 

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate, tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai.

Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise“, – socialiniame tinke „Instagram“ rašė K.Meschino.

Taip pat ji pridūrė, kad atsiprašo visų draugų ir pažįstamų, nuo kurių keturius mėnesius slėpė nėštumą ir išsisukinėjo nuo klausimų.

Tą pačią dieną jaukia būsimų tėvelių nuotrauka pasidalijo ir Dominykas Ježeris. 

View this post on Instagram

Family first

A post shared by OG Version (@ogversion) on

Naujausi straipsniai