Besilaukianti Ieva Daugirdaitė dieną pradėjo konferencijoje apie sveiką mitybą

Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-21 10:28
Ketvirtadienio rytą Vilniaus rotušėje vyko subalansuotai mitybai ir sveikam gyvenimo būdui dedikuotas renginys. Čia „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) surengė konferenciją „Mažiau cukraus, druskos, riebalų“. Jos tikslas atkreipti dėmesį į tai, ką valgo vaikai.

Renginyje apsilankė ne tik maitinimo įstaigų vadovai, bet ir garsūs tėvai, kurių vieni jau augina vaikus, o kiti dar tik planuoja juos turėti.

Tarp konferencijos svečių buvo galima sutikti ir besilaukiančią Marijono Mikutavičiaus mylimąją Ievą Daugirdaitę. Jau po poros mėnesių pirmagimio susilauksianti stilistė atvyko gerai nusiteikusi, iš jos veido nedingo šypsena.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Konferencija sudomino ir kitus pramogų pasaulio atstovus. Čia viešėjo Agnė Grigaliūnienė, Ingrida Martinkėnaitė, Elena Puidokaitė, Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, apie sveiką mitybą susirinkusiems pasakojo Alfas Ivanauskas.

„Mūsų tikslas – sukurti gražią iniciatyvą, kad patys restoranai norėtų kuo daugiau sveikesnių patiekalų pasiūlyti vaikams. Toliau organizuosime darbo grupes, seminarus tėvams ir vaikams, per kuriuos kalbėsime apie sveiką mitybą, ir griausime įvairius mitus“, – sakė A.Ivanauskas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prie akcijos prisijungęs vienas geriausių šalyje vaikų gydytojų gastroenterologas Vaidotas Urbonas konferencijoje pabrėžė, kad gyvenime blogiausia yra pulti į kraštutinumus ir visiškai atsisakyti tam tikrų produktų, pavyzdžiui, mėsos. Gydytojo nuomone, pagrindinė šių laikų problema yra ne persivalgymas, o produktų išsirinkimas.

„Pirmiausia, reikia valgyti ekologišką maistą, o tada jau rinktis, ko nori jūsų organizmas. Labai svarbu atkreipti dėmesį į maisto pakuotes ir vengti plastmasės. Tyrimais įrodyta, kad iš pakuočių maistas perima tam tikras medžiagas, kurios paskui kaupiasi mūsų organizme. Net ir vandenį geriau gerti iš stiklinio butelio“, – pataria V. Urbonas.

Daugiau konferencijos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai