Besilaukianti hercogienė Catherine pademonstravo įgūdžius žaidžiant bandį

Princas Williamas su žmona Catherine lankosi Švedijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-30 13:34
Jungtinės Karalystės princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine atvyko į Švediją, kur praleis dvi dienas. Pirmąją viešnagės dieną karališkoji pora apsilankė bandžio, arba rusiško ritulio varžybose. Po jų aristokratai patys išbandė šią į ledo ritulį panašią sporto šaką.

Nuo žvarbaus Švedijos vėjo storais paltais ir megztomis kepurėmis pasislėpusi pora turėjo tris bandymus – princas Williamas sėkmingai įmušė du baudinius, o jo mylimoji Kembridžo hercogienė Catherine – vieną. Tačiau ir šio vieno pakako, kad aristokratė nuoširdžiai apsidžiaugtų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą Skandinavijoje viešinti karališkoji pora turėtų susitikti su Švedijos princese Victoria ir jos vyru princu Danieliu. Taip pat yra numatyta iškilminga vakarienė britų ambasadoriaus rezidencijoje. Ten prie šventės prisijungs ir ryškiausios Švedijos žvaigždės, tokios kaip aktoriai Stellanas Skarsgardas ir Alicia Vikander.

Po dviejų dienų vizito Švedijoje princas Williamas ir Catherine negrįš namo. Toliau karališkoji pora vyks į Norvegiją.

Nepaisant to, kad Kembridžo hercogienė Catherine laukiasi trečio vaiko ir dėl sunkaus pykinimo jau praleido daugybę oficialių renginių, tikimasi, kad turo po Skandinaviją metu ji dalyvaus visuose susitikimuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai