Besilaukančiai Meghan Markle – draugės Serenos Williams patarimas

Serena Williams ir Meghan Markle / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Serena Williams ir Meghan Markle jau daug metų yra artimos draugės. Serena dalyvavo ir mylimos bičiulės vestuvėse, įvykusiose šių metų gegužę, kai Meghan ištekėjo už princo Harry. Be to, Meghan palaikė Sereną garsiojo „Wimbledon“ turnyro metu.

Šiuo metu, kai Sasekso hercogienė gyvena kūdikio laukimu, dažnas negaili jai patarimą. Ne išimtis ir tenisininkė Serena Williams.

„Aš klausiau Meghan, kaip ji laikosi. O ji kaip visada, pirmiausia, domėjosi manimi ir klausė, o kaip aš pati laikausi, – „People" žurnalui apie susirašinėjimą su Meghan Markle atviravo Serena Williams. – Tuomet aš jai ir sakau: „Tu labai miela, bet aš iš tikrųjų tavęs klausiu – kaip tu laikaisi? Ar tu pamiršai, kad laukiesi ir gali išgyventi hormonų audras? Neprivalai visuomet būti maloni".

Teniso žvaigždė tikino, kad jos toks Meghan elgesys visai nestebina – ji visuomet rūpinasi kitais, ir tik vėliau prisimena save.

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.

Serena, auginanti vienerių metų dukrytę Alexis Olympia, sako Meghan Markle turinti vienintelį patarimą apie vaikų auginimą: „Tai tiesiog įvyks ir pernelyg išgyventi, kad kažko nemoki nereikia“.

„Aš nežinojau, koks jausmas turėti kūdikį ir net nenutuokiau, kokia aš būsiu, augindama mažylį, – kalbėjo Serena Williams. – Tai taip beprotiška, nes gimus dukrytei aš visiškai pasikeičiau. Dabar žinau, kad nėra, ko nerimauti, nes bet kokiu atveju visas tavo gyvenimas pasikeičia ir tai tiesiog įvyksta“.

Teniso žvaigždė patikino, kad Meghan tapus britų karališkosios šeimos dalimi, jų draugystė nė kiek nepakito.

„Kiekvienas rytas prasideda nuo žinutės Meghan“, – pasakojo Serena. Nors viena kitą pažįstame ilgai, tik visai neseniai ėmėme visiškai viena kita pasikliauti“.

Serena Williams su dukterimi Alexis Olympia / žurnalo VOGUE/ Mario Testino nuotr.

Meghan Markle ir Serena Williams pirmą kartą susitiko 2010-aisiais metais vykusiose „Super Bowl“ varžybose. Nuo tada jos tapo neatskiriamos. Naujasis Meghan statusas merginų draugystės nepakeitė.

„Mūsų draugystė vis dar tokia pati. Mes visuomet palaikėme viena kitą,“ – liepos mėnesį pasakojo Serena. „Mūsų draugystė tik stiprėja, o Meghan visuomet atvykdavo manęs palaikyti į „Wimbledon“ turnyrą. Dabar ji remia mane būdama kitokioje rolėje“.

Skaitykite daugiau