Bernvakaryje muštynes sukėlęs Mios vyras Nerijus Antanavičius išgirdo teismo sprendimą

Nerijus Antanavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-10 16:40
Pažįstamą asmenį sumušęs ir sužalojęs dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios vyras Nerijus Antanavičius pirmadienio pavakarę išgirdo teismo sprendimą.

N.Antanavičius nuo baudžiamosios atsakomybės buvo atleistas. Tačiau turės sumokėti 808 eurus Valstybinei ligonių kasai.

Skelbdamas sprendimą teisėjas Ugnius Trumpulis akcentavo, kad N.Antanavičius su nukentėjusiuoju susitaikė ir susitarė, kaip jam atlygins žalą.

„Jie susitaikė, todėl kardomąsias priemones teismas nusprendė panaikinti. Nerijus Antanavičius savo kaltę pripažino ir buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės. Savo noru jis atlygino dalį žalos ir susitarė dėl likusios žalos atlyginimo“, – sakė teisėjas U.Trumpulis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak teisėjo, yra pagrindo manyti, kad N.Antanavičius daugiau panašių klaidų nekartos. „Jis neteistas, dirba, ateityje turės laikytis įstatymų“, – kalbėjo U.Trumpulis.

Žmonės.lt primena, kad N.Antanavičiui baudžiamoji byla buvo iškelta už nesunkų pažįstamo asmens sveikatos sutrikdymą.

Incidentas, lėmęs N.Antanavičiaus nemalonumus teisme, vyko 2015-ųjų liepos 31-ąją Vilniuje. Tąsyk Mios sutuoktinis, dalyvaudamas bernvakaryje, įsivėlė į muštynes su pažįstamu Žygimantu Blažiu.

Muštynių metu Ž.Blažys patyrė sumušimų, jam taip pat lūžo ranka. Dėl to jis kreipėsi į teismą – apkaltino N.Antanavičių smurtu.

Vis dėlto bylos nagrinėjimo metu Ž.Blažys atsiėmė savo civilinį ieškinį – pareiškė teismui, kad su N.Antanavičiumi susitaikė.

Tuo tarpu N.Antanavičius kaltės neneigė ir tikino teismą esąs pasiryžęs atlyginti Ž.Blažiui padarytą neturtinę žalą – sumokėti 1800 eurų. Dalį sumos N.Antanavičius Ž.Blažiui sumokėjo dar nagrinėjant bylą.

Įvertinusi faktą, kad Ž.Blažys atsiėmė ieškinį ir susitaikė su N.Antanavičiumi, o šis dalimis atlygina padarytą žalą, prokurorė prašė teisėjo Ugniaus Trumpulio pripažinti N.Antanavičių kaltu, bet atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės.

Į teismo posėdžius vengęs eiti N.Antanavičius neatvyko ir šįkart, kai buvo skelbiamas sprendimas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai