Bernardinų sode atidaryta vasaros skaitykla: galima bus rasti per 500 knygų trimis kalbomis

Bernardinų sode atidaryta vasaros skaitykla/Vilniaus savivaldybės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vilniuje plinta skaitymo virusas atvirose vasaros skaityklose miesto aikštėse, parkuose ir net paplūdimyje prie Žaliųjų ežerų – šiandien atverta naujausia skaitykla Bernardinų sode. Vilniaus miesto centrinės bibliotekos organizuojama vasaros skaitykla sode veiks iki rugsėjo mėnesio, o joje bus galima rasti per 500 knygų trimis kalbomis.

„Džiaugiuosi, kad mūsų miesto bibliotekose dirba iniciatyvūs žmonės, kurie ieško vis kūrybingesnių kelių pas skaitytojus. Tikiu, kad ši skaitykla viename lankomiausių sodų bus ypač mylima įvairaus amžiaus lankytojų. Čia puiki erdvė poilsiui, prasmingam laikui su knyga. Tikimės, kad skaityklų įvairiose miesto erdvėse ir atokiau nuo centro esančiuose gyvenamuosiuose rajonuose atsiras vis daugiau“, – sako Administracijos direktoriaus pavaduotoja Rita Balčiūnienė.

Bernardinų sode atidaryta vasaros skaitykla/Vilniaus savivaldybės nuotr.

Bernardinų sode įsikūrusi vasaros skaitykla pasiūlys 500 knygų suaugusiems ir vaikams, o leidinių bus galima pasirinkti net trimis kalbomis – lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Skaitykloje dirbs profesionalūs bibliotekos darbuotojai, kurie patars ir padės išsirinkti skaitinius poilsiui sode su knyga.

Bernardinų sodo vasaros skaitykloje bus ir pramogų visai šeimai – stalo žaidimų, piešimo priemonių vaikams, garsinių literatūros skaitymų, o šalia skaityklos veiks nemokamo interneto stotelė.

„Neabejoju, kad vasara bus puiki ir turėsime daug šiltų dienų, leidžiančių vilniečiams leisti laiką su knyga patogiai įsitaisius ant sėdmaišių, paplūdimio gultų ir sodo suoliukų, o užklupus lietui, kviesime į kupolo formos skaityklos namelį“, – kviečia Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos direktorė Rima Gražienė.

Bernardinų sode atidaryta vasaros skaitykla/Vilniaus savivaldybės nuotr.

Bernardinų sodo skaitykla dirbs antradieniais – sekmadieniais nuo 10 iki 20 val. ir veiks iki rugsėjo 1 d. Ją rasite įėjus pro pagrindinius vartus dešinėje pusėje.

Skaitykla įrengta Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis – 3,5 tūkst. eurų.

Skaitykite daugiau