Bernardinų sode Algis Kriščiūnas vedė Jurgą Baltrukonytę: nuotaką teko įkalbinėti 15 metų

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 19-ąją, saulėtą penktadienio rytą sostinės Bernardinų sode susituokė žurnalo „Happy365“ vyriausioji redaktorė Jurga Baltrukonytė ir fotografas, dailininkas, buvęs „Foje“ būgnininkas Algis Kriščiūnas. 15 metų santykius puoselėjanti pora amžiną ir jau laiko patikrintą meilę prisiekė savo dukros Paulos ir draugų akivaizdoje.

Taip ir norisi paklausti – kodėl dabar? Kad žengtų santuokos link, Jurgai Baltrukonytei ir Algiui Kriščiūnui prireikė 15-kos metų. Tikriausiai taip ir būtų likę, jei savo didžiausio noro tėvams nebūtų garsiai išreiškusi dukra Paula.

„Algis man piršosi jau ne vieną kartą. Bandė ir žieduką mauti ir originalias piršlybas suorganizuoti. Po daug metų atkaklumo, šiemet Algis pasipiršo man ant rankos uždėjęs ploną raudoną apyrankę su mažu deimančiuku. Po šių piršlybių galiausiai prabilo dukra ir pasakė: mama, baik, vestuvių reikia“! – portalui Žmonės.lt pasakojo J.Baltrukonytė.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rašytoja neslėpė, kad santykiuose ji nemato santuokos būtinybės, tačiau tokiam vyro atkaklumui ir dukros prašymams atsipirti jau nebegalėjo. „Tiek metų esame kartu, tad dėl žmogaus abejonių tikrai nėra. Nebent dėl vestuvių – kam to reikia?“ – juokėsi ji.

Visgi, įkalbėjus nuotaką, saulėtą rugpjūčio penktadienį įvyko nuostabi šventė. J.Baltrukonytė ir A.Kriščiūnas meilės liudininkais pasirinko šeimos draugus – TV3 laidų vedėją Audrę Kudabienę ir „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertą, buvusį „Foje“ muzikantą Arnoldą Lukošių.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Gyvenimas mums buvo dosnus draugais, tad tai bus šventė ir jiems“, – nusijuokė Jurga ir prasitarė, kad po ceremonijos į vakarinę dalį apie 60 svečių pasikvies į savo namų kiemą.

Fotogalerija:

Vilniuje susituokė Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas (52 nuotr.)
+46

Santuokos išvakarėse savo feisbuko paskyroje Jurga pasidalijo įrašu, kuriame paskelbė apie savo vestuves. Būsima nuotaka juokavo, kad tai „rekordinės“ vestuvės, kurioms buvo ruoštasi vos kelios dienos prieš, o likus paskutinėms akimirkoms iki ceremonijos Jurga dar net neturėjo savo vestuvinės suknelės.

Rašytoja įvardijo ir jos nuomone pagrindines klaidas, kurias daro vestuvėms besiruošiantys jaunavedžiai.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Galvojimui apie vestuves skyriau dvi savaites. Jei atvirai – vieną. Gal kažkas nepavyks, bet o kas? Kils žemės drebėjimas, uraganas, kas gali nutikti baisaus? Nieko. Nepatiks suknelė (jos dar nėra) ar vynas? Tingiu apie tai net galvoti (šį postą rašau, kai jaunavedys ramiai miega, seniai nusipirkęs kelnes, marškinius ir myžalo spalvos sportbačius). O aš? Man neramu širdyje, šiaip man neramu visada, net jei ryt nebūtų vestuvių. Taigi sėdžiu ir rašau.

10 didžiausių klaidų, kurias daro žmonės, keldami vestuves

1. Jie mano, kad vestuvės išspręs kažkokią problemą. Turiu nuvilti – vestuvės dažnai ją tik paryškina. Sykį tuokėsi moteris, su vyru jau auginanti du vaikus, bet oficialiai jie nebuvo šeima. Jai nuolat užeidavo psichozės, kildavo problemų šeimoje, psichiatras užsiminė, jog santuoka sustiprintų jos savivertę, tačiau nieko gero iš to nesigavo. Joks antspaudas nesuklijuoja subyrėjusios vazos.

2. Vestuves jaunieji rengia ne sau, o giminei, iš pareigos, net tetoms, kurių nėra matę nuo darželio laikų.

3. Išleidžia tiek pinigų, jog galėtų nusipirkti naują mašiną ir su ja keliauti po pasaulį. Būna, net pasiima paskolą. Finansinė našta irgi nesulipdo jaunos šeimos.

4. Badauja, kad tilptų į instagramines sukneles ar kostiumus, ir varžosi su dukromis ir sūnumis, kad atrodytų, kaip jų sesės ar broliai dvyniai.

5. Planuoja vestuves metus, tarsi neturėtų ką veikti. Derina gėlių žiedus prie lūpdažio arba jaunikio garbaną prie garbanotos lelijos švarko atlape.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

6. Susirieja ir išsiskiria dėl vestuvių plano (nors čia gal gerai. Jei jau neįmanoma sutarti dėl staltiesių rašto, tai jau tepkitės slides atskirai).

7. Pavydi kitiems įdomesnių vestuvių, suknelių ar šukuosenų, gailisi nepasisamdę geresnių planuotojų ar neužsisakę puikesnio dvaro.

8. Nuotraukose atrodo tarsi filmo aktoriai, vaidinantys „Titanike“ ar kitoje romantinėje dramoje. Gatvėje jų nepažintum.

9. Persipuošia.

10. Užmiega žiūrėdami savo vestuvinį filmą, bet nori visiems jį rodyti. Per kalėdas, velykas ir žolines.

Ir kodėl visa tai rašau dabar, ko čia man jau parūpo tos vestuvės? Tai va, primenu – penktadienį Vilniuje, anksti ryte įvyks beprotiškiausios pasaulyje Jurgos ir Algio vestuvės, siekiančios Guinnesso rekordo kaip greičiausiai suorganizuota šventė pasaulyje.

Ir likus 10 valandų iki ceremonijos nuotakos suknelė vis dar siuvama… Bet nuotakai dzin. Ji turi švarius baltus šortus (dėl visa ko) ir visai nepanikuoja.

Šventė yra arba nėra, ji yra su džinsais ar su suknele, su stalais ar pievoje. Su krevetėmis ar balta mišraine, kurios kibirą pjausto draugė. Būčiau nerami tik tada, jei neateitų draugai, o jų ateis daug. Kai manęs klausia, kiek jų bus, nežinau. Žinau, tik kad bus daug palmių.

Bet nebijau tokio dalyko, kad mūsų namuose kažkas netilptų, nerastų vietos atsisėsti ar kavos puodelio bei lėkštės.

Jurgos Baltrukonytės ir Algio Kriščiūno vestuvės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Dėkoju likimui, kad mano draugai visada ateina pas mane – kai juodos, baltos ar rožinės dienos. Ir kad jiems bus dzin, kad mane prieš vestuves kirpo Algis, nes nespėjau į kirpyklą“, – vestuvių išvakarėse rašė Jurga.

Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas gyvena saulėtoje Fuerteventūros saloje. Žinoma žurnalistė ir garsus fotografas su dukryte Paula čia gyvena nuo rugsėjo iki gegužės, o vasarai renkasi gimtąją Lietuvą.

Skaitykite daugiau