Berlyno „Mados savaitėje“ viešintis Žilvinas Grigaitis: „2018-ieji naujų tendencijų gerbėjams bus įdomūs“

Žilvinas Grigaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tūkstančiai mados mylėtojų, jos kūrėjų ir kritikų vieši Berlyne (Vokietija), kur per šešias dienas bus galima susipažinti su naujausiomis Europos tendencijomis.

Šioje tradicinėje ir pripažintoje grožio šventėje „Mados savaitė“ taip pat apsilankęs verslo konsutantas Žilvinas Grigaitis neabejoja – vien įvertinus tai, kuo šįsyk pirmuosius vakarus žiba podiumai, galima teigti, jog 2018-ieji mados sekėjams bus itin įdomūs metai.

Ž.Grigaičio teigimu, akivaizdu, kad gatvės mada tampa vis blizgesnė.

„Kartais net susidaro toks įspūdis, jog į darbą ar paskaitas išsiruošę madingi žmonės, vakare planuojanys užsukti į vakarėlį, namo galės net neužsukti – keli aksesuarai ir jie jau puikiai „dėrės“ kokteilių erdvėje“, – su šypsena sakė pašnekovas.

Jo teigimu, laisvalaikio mados blizgėjimas iššaukė netgi aštrias diskusijas kritikų tarpe. Dalis jų mano, kad kasdieniai drabužiai turėtų būti mažiau iššaukiantys, o jų žėrėjimas nerėžti akių.

Ž. Grigaitis pastebėjo, kad atsižvelgiantieji į kūrėjų rekomendacijas, kitą sezoną bus neabejingi dryžuotiems drabužiams – ne tik juodai baltos, bet ir įvairiaspalvės juostos puoš tiek marškinius, tiek švarkelius, tiek kelnes ar kojines.

„Šie metai ateičiai „paskolina“ skirtingų stilių, raštų ir spalvų derinius. To nebus atsisakyta. Tik dar labiau išreikšta“, – patikino vienas madingiausių Lietuvos vyrų.

Ž.Grigaičio teigimu, daug dėmesio Berlyne sulaukė modelis Meda Jonaitytė, pristatanti lietuviško prekės ženklo „Avati“ kurtus lietpalčius.

Anot jo, tendencijų adaptavimas visada yra iššūkis, todėl net didžiosioms kompanijoms prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios mados nėra lengva.

“Todėl eksperimentuojant ant podiumo galima pamatyti ir tam tikrų nesusipratimų ar net nelogisškų sprendimų. Bet tai kartais galima ir suprasti - noras išsiskirti yra labai didelis, o originalumas kartais padeda nugalėti konkurencinėje kovoje”, – sake Ž. Grigaitis.

Nors Berlynas, jo teigimu, nėra Paryžius, Milanas ar Niujorkas, Vokietijoje pristatytos idėjos kasmet sulaukia didelio įvertinimo.

Žilvinas Grigaitis viešėjo Berlyno mados savaitėje (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau