Berlyno laisvojo universiteto studentu tapęs Andrius Tapinas: „Nusprendžiau susiimti ir parodyti, kad mokytis niekada nevėlu“

Andrius Tapinas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-18 16:41
Žurnalistas Andrius Tapinas (37) teigia, kad mokytis – niekada nevėlu, todėl jau nuo rudens pradės krimsti magistrantūros studijas Berlyno laisvajame universitete.

„Studijuosiu tarptautinius santykius ir politiką. Tai bus nuotolinės studijos, pasinaudojau 21-ojo amžiaus technologijų galimybėmis“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Tapinas.

Paklaustas, kodėl apsisprendė studijuoti būtent tai, vyras tikino, kad numatytos studijos jam atrodo labai įdomios ir naudingos, todėl jis tikintis, kad motyvacijos ir noro mokytis tikrai nepritruks.

„Šie dalykai mane visuomet domino – programa sudėliota iš praktinių temų, besiorientuojant į dabartinę ir artimiausią kelių dešimtmečių geopolitinę situaciją Europoje ir pasaulyje. Visuomet galvojau, kad būtų smagu dar pastudijuoti, bet vis atsirasdavo kažkokių reikalų, kuriais pasiteisindavau, todėl dabar nusprendžiau susiimti ir parodyti, kad mokytis niekada nevėlu“, – šypsojosi vėl studentu patapsiantis A.Tapinas.

Vyras pasakojo, kad Vilniaus universitete yra gavęs tarptautinės ekonomikos bakalauro laipsnį, tačiau magistro studijų nepabaigė. „Prigavau save, kad studijavau tik dėl diplomo, o ne dėl žinių, todėl tąkart apsisprendžiau, kad jeigu dar kada nors studijuosiu, tai tik dėl žinių, o ne popieriaus“, – prisipažino A.Tapinas.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai