Berlynietiškas vakarėlis Vilniuje: į naują užeigą užsuko ir iš JAV grįžęs čiuožėjas Deividas Stagniūnas

Vaida Žūsinaitė ir Deividas Stagniūnas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-16 19:41
Tuščiais skrandžiais, bet pilni geros nuotaikos trečiadienio vakarą žinomi žmonės Vilniuje rinkosi ragauti vokiškų patiekalų į ką tik duris atvėrusią maisto užeigą „Berlin’o Bistro“. Čia apsilankė ir neseniai iš JAV atostogų į Lietuvą grįžęs šokėjas ant ledo Deividas Stagniūnas.

Vis labiau atgyjančiame Vilniaus stoties rajone atsidarė dar viena nauja vieta smagiai praleisti laiką. Čia prie pat geležinkelio bėgių įsikūrė vokiško stiliaus kavinė „Berlin’o Bistro“.

Paragauti tikrų vokiečių virtuvės patiekalų į maisto užeigos atidarymą atvyko ir žinomi žmonės. Tarp jų – šokėjas ant ledo Deividas Stagniūnas, bėgikė Vaida Žūsninaitė, Eva Ghaoui, Jurga Klimaitė-Riebling, Saugirdas Vaitulionis ir kiti.

Vakarėlyje pasirodęs čiuožėjas Deividas Stagniūnas 15min pasakojo, kad iš JAV grįžo beveik dviem savaitėms. Čia jis atvyko pailsėti ir apsilankyti pas gydytojus.

„Grįžau pasitikrinti sveikatos – esu čia registruotas, einu pas olimpinius gydytojus, pas kuriuos visada lankiausi. Na, žadu ir pailsėti truputį, susitikti su visais draugais“, – šypsojosi jis.

Deividas į Lietuvą grįžo ir dėl dar vienos priežasties: jis save išbandys naujame amplua – Juozo Statkevičiaus naujos kolekcijos pristatyme eis podiumu.

„Iš tikrųjų jaudinuosi, čia ne mano sritis, aš visgi sportininkas. Bet labai smagu, kad atkreipė dėmesį ir pakvietė. Mes su Juozu seni pažįstami, tai kartu pagalvojome, kodėl gi nepabandžius“, – sakė jis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, kuo šiu metu gyvena Amerikoje, čiuožėjas teigė, kad daugiausiai laiko praleidžia darbe – treniruoja ir vaikus, ir suaugusius.

„Viskas kaip buvo, taip ir liko. Daug dirbu, daug laiko praleidžiu ant ledo, valgau, miegu – viskas taip pat, – juokėsi jis. – Padedu treneriui treniruoti kitus. Nenoriu, kad viskas būtų ant mano galvos. Nenorėčiau būti vyriausiu treneriu, jaudintis ir iškart pražilti, nes tikrai labai didelė atsakomybė – klientai daug reikalauja, tikisi, nes moka pinigus.“

Visgi Deividas prisipažino, kad pats ant ledo varžytis profesionaliai vargu ar dar lips. „Po olimpiados 2014 metais sustojau, nes patyriau daug traumų, negalėjau čiuožti. Tai daugiau nei metus pailsėjau, o dabar tikrinuosi sveikatą, nes noriu pamatyti, ar viskas susitvarkė.

Dabar partnerės neturiu, bet Amerikoje yra daug merginų, kurios galėtų ir norėtų. O iki žiemos olimpiados dar dveji metai, galvoju apie ją, nors daug vilčių nededu“, – pasakojo D.Stagniūnas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vokiško greito maisto restorane vakarą leidęs Devidas teigė, kad šią virtuvę mėgsta. „Man ji labai patinka, bet kaip sportininkas daug valgyti tokio maisto negaliu. Bet jis labai skanus! Stengiuosi prisižiūrėti. Be to, ir Amerikoje valgau ne bet ką, o viską, kas ekologiška, organiška“, – pasakojo jis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Čia apsilankiusi lengvaatletė olimpietė Vaida Žūsinaitė teigė, kad Vokietijoje jai patinka bėgioti: „Esu ten dalyvavusi keliose bėgimuose, tai ten tvyranti atmosfera man paliko įspūdį. Tos gatvelės, lauko kavinukės, kuriose visada daug žmonių, ir kur visada smagu išgerti kavos“, – 15min pasakojo ji.

Nors ir būnant bėgike prisižiūrėti mitybą yra būtina, o vokiškas maistas yra gana riebus, Vaida sako kartais leidžianti sau nusižengti taisyklėms. „Po varžybų paragauju tokio maisto. Iš tikrųjų man labai patinka tos tikros vokiškos dešrelės“, – juokėsi V.Žūsinaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai