Berlyne susituokė politikas Žygimantas Pavilionis: išrinktoji – klasės draugė

Žygimantas Pavilionis su Asta Mikutavičiūte-Pavilioniene / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 20:13
Birželio 8-ąją Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis vedė savo išrinktąją – klasės draugę Astą Mikutavičiūtę-Pavilionienę.

Netikėtomis žiniomis Ž.Pavilionis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Politikas atviravo, kad vestuvių ceremonijos data sutampa su jo mylimosios gimtadieniu.  

„Šiandien, birželio 8 dieną, suvienytame Berlyne pasveikinau mylimą Sausio 13-osios klasiokę Asta Mikutavičiūtę-Pavilionienę su jos 50-tuoju gimtadieniu ir padovanojau jai savo ranką ir širdį“, – su savo bičiuliais ir sekėjais džiugiomis žiniomis pasidalijo politikas. 

Pasak Ž.Pavilionio, santuokos ceremonija vyko Lietuvos ambasadoje Vokietijoje, o jos liudininkais tapo Vokietijos kanclerės Angelos Merkel patarėjas Matthias Lüttenbergas su žmona Tjorven.

Žygimantą ir Astą sutuokė Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Ramūnas Misiulis. 

„Esu be galo dėkingas Astai, kuri manęs taip ilgai laukė. Kaip ir senam geram draugui, ilgamečiui Kanclerės Merkel patarėjui, dabartiniam Vokietijos URM Rytų direktoriui, Matthiasui Luttenbergui ir jo žmonai Tjorven Bellmann, kurie sutiko būti mūsų santuokos liudininkais.

Žinoma, ir mus sutuokusiam Lietuvos Ambasadoriui Vokietijoje Ramūnui Misiuliui, senam draugui, bendražygiui, grupės, su kuriuo dar 1992 metais organizavau pirmąsias konferencijas dėl būtinybės Lietuvai įstoti į ES.

Europą kuria žmonės, jų širdys ir meilė – nuo šiol ją kursime kartu su Asta“, – rašė Ž.Pavilionis.

Tai – antroji Ž.Pavilionio santuoka. 2019-aisiais po 24 santuokos metų politikas išsiskyrė su tuometine žmona Lina. Pora augino keturis sūnus. 

Europą kuria žmonės ir širdys - taip man pasakė Vokietijos deleguotas ES Plėtros komisaras Günter Verheugen,...

Posted by Žygimantas Pavilionis on 2021 m. birželio 8 d., antradienis

Naujausi straipsniai