Beno Afflecko brolis Casey prabilo apie giminaičio ligą ir gydymą

Benas Affleckas ir Casey Affleckas filmo „Mančesteris prie jūros“ premjeroje / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rimtų problemų su alkoholiu turintis Benas Affleckas šiuo metu gydomas nuo priklausomybės. Po visą pasaulį sukrėtusio incidento, kai jis buvo užfiksuotas išvežamas į ligoninę savo trijų vaikų motinos ir žmonos Jennifer Garner, Benas iš visų jėgų stengiasi išsikapstyti.

Iš viso į reabilitacijos kliniką B. Affleckas buvo patekęs jau tris kartus. Visus kartus dėl jį kamuojančių problemų su alkoholiu.

Paskutinį kartą Beną į kliniką išvežė jo žmona Jennifer Garner. Beje, su aktoriumi jie ne kartą skyrėsi ir vėl taikėsi. Tačiau vidiniai Beno demonai vis kišdavo koją jų santykiuose.

Apie brolio ligą prabilo ir „Oskaro“ laureatas, aktorius Casey Affleckas. „Jis vis dar reabilitacijos klinikoje, kur jam padeda profesionalai. Benas kartais grįžta namo, aplanko artimuosius, tai kaip normalios sesijos, kurios įtrauktos į gydymą.“

Brolis tikina, kad po truputį Benui gerėja. Šį kartą ir jis pats yra labai išsigandęs.

Primename, kad ilgą laiką Beno Afflecko brolis buvo jo šešėlyje. Iki juostos „Mančesteris prie jūros“.

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.

Dramoje „Mančesteris prie jūros“, kuris ekranuose debiutavo Sandanso filmų festivalio metu, Casey Affleckui teko itin sudėtingas vaidmuo. Ly Čandleriui, kurį jis suvaidino, po brolio mirties tenka jo paauglio sūnaus globa. Kažkada Ly puikiai sutarė ir su broliu, ir su savo sūnėnu. Tačiau prabėgę metai juos atitolino ir dabar 16-metis Patrikas pats netrykšta džiaugsmu dėl savo tėvo valios. Vis tik Casey Afflecko herojus priverstas grįžti į Mančesterį ir stoti akistaton su savo skaudžia praeitimi, kur buvusi žmona kuria laimę su kitu, santykiai su sūnėnu kelia vien problemas, o kiekviename gimtojo miestelio žingsnyje sugrįžta blogi prisiminimai. Vyras priverstas iš naujo išgyventi praeityje paliktą skausmą ir pasistengti susigyventi su savimi.

„Niekada neturėjau tokio tikslo tapti žinomu. Man tai tiesiog darbas su tam tikru šalutiniu efektu. Juo labiau niekuomet nesiekiau pranokti Beno. Man atrodo, jis tiesiog gimęs šlovei ir Holivudui, o man tiesiog kartais nusišypso fortūna“, – į rankas paėmęs „Oskarą“ prieš metus kuklinos Casey Affleckas.

Skaitykite daugiau