Benediktui Vanagui – draugės kaltinimai dėl smurto: pradėtas ikiteisminis tyrimas

Benediktas Vanagas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-29 11:43
Garsus šalies lenktynininkas Benediktas Vanagas atsidūrė smurto skandale. Į policiją kreipėsi jo draugė. 34 metų moteris pareiškė, kad B.Vanagas pirmadienio vakarą spyrė jai į veidą, stvėrė už plaukų, pargriovė ant lovos, praneša portalas lrytas.lt.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Julija Samorokovskaja portalui Žmonės.lt patvirtino, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

„Pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą, kurio metu bus nustatytos visos įvykio aplinkybės ir priimtas sprendimas“, – sakė J.Samorokovskaja.

Policijos atstovė pasakoja, kad apie smurtinį įvykį pranešė ne pati 34 metų nukentėjusioji, bet jos draugė.

„Paskambino jos draugė ir pranešė, kad buvo panaudotas smurtas, – atvykę pareigūnai priėmė nukentėjusios pareiškimą, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai J.Samorokovskaja.

Kol kas kaltinimai oficialiai niekam nepareikšti. „Kadangi įvykis tik vakar (pirmadienį – red. past.) įvykęs, aplinkybės tikslinamos, pareigūnai turi apklausti visas įvykio šalis“, – sakė atstovė spaudai.

Prireikė medikų pagalbos

„Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“, – portalui lrytas.lt pasakojo moteris. Ji buvo pristatyta į gydymo įstaigą.

Moteris tikina, kad jos ir B.Vanago draugystė užsimezgė prieš 6 metus. Esą, jai teko nuolat susidurti su pavydo, pykčio proveržiais, tačiau fizinio smurto iki šiol nebuvo.

Portalui Žmonės.lt su B.Vanagu susisiekti nepavyko. Vėliau jis savo poziciją išsakė socialiniame tinkle.

Benediktas Vanagas / Luko Balandžio nuotr.
Benediktas Vanagas / Luko Balandžio nuotr.

B.Vanagas – garsus šalies lenktynininkas. Nuo 2007 metų dalyvauja Lietuvos ir pasaulio ralio čempionatuose. Yra pasiekęs aukštų rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės varžybų trasose.

2009 m. dalyvavo tarptautiniame ralyje „Šilko kelias“, pastaruoju metu jis kasmet varžosi Dakaro ralyje. 2019 m. jis pasiekė geriausią savo rezultatą šiame ralyje – 11 vieta bendroje įskaitoje.

Profesionalus lenktynininkas taip pat organizuoja sporto renginius: „Halls Winter Rally“ ir „Velomaratonas“. B.Vanagas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra Lietuvos šaulių sąjungos narys.

2011 m. jis buvo apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle už nuopelnus sportui.

Lenktynininkas turi šeimą, su žmona augina du vaikus.

Kontaktai, kur smurtą patiriančioms moterims kreiptis pagalbos
Kontaktai, kur smurtą patiriančioms moterims kreiptis pagalbos

Naujausi straipsniai