Benedikto Gylio meilė iš Brazilijos persikėlė į Lietuvą: „Ilgą laiką su Meline draugavome per atstumą“

Benediktas Gylys ir Meline Possidonio / Dariaus Kučio ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-11 15:08
Verslininkas Benediktas Gylys ketvirtadienį į filmo „Pilis“ premjerą vyko lydimas brangios jam kompanijos – su juo įvertinti naujo lietuvių ir airių bendro darbo keliavo gyvenimo partnerė, brazilė Meline Possidonio. Žmonės.lt Benediktas pasakoja apie įspūdžius, aplankiusius žiūrint kino juostą, atvirauja apie pasikeitusį gyvenimą ir karantiną, kurį su širdies drauge jiedu leido verslininko gimtinėje.

Prieš trejetą metų spalvingame Rio de Žaneire užsimezgusi romantiška istorija tarp Benedikto Gylio ir brazilės Meline Possidonio įveikė ne vieną iššūkį – kone didžiausias buvo santykiai per atstumą. Tačiau juk sakoma, kad vienas kitą vertinant, saugojant ir drauge kuriant – niekas tampa nebaisu. 

Jau mėnesį tiek Benediktas, tiek Meline džiaugiasi Lietuva. Paskutinį kartą lankęsi Airijoje, Dubline, jiedu kol kas naujų kelionių neplanuoja.

„Nors esu pratęs vykti iš vienos šalies į kitą, dabartinė pasaulinė situacija apsunkina keliones. Manau, turime kuo pasidžiaugti ir gimtinėje, tikrai galime prisitaikyti. Kai prieš mėnesį parvykome iš Dublino, griežtai laikėmės karantino. Su Meline laiką leidome netoliese mano gimtosios Ignalinos esančioje sodyboje.“

Benediktas sako, kad nors keliauti ir mėgsta, svarbu – saugumas. Kadangi Meline dirba ne tik inžiniere, bet ir programuotoja, tai jai nėra kliūčių su Benediktu gyventi Lietuvoje. 

Linos Lužytės filmo „Pilis“ raudonojo kilimo premjera/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Linos Lužytės filmo „Pilis“ raudonojo kilimo premjera/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Anot kino filmo premjeroje apsilankiusio verslininko, kol kas jie abu dirba iš namų.

„Meline turi puikią galimybę savo ofisą perkelti į bet kokį pasaulio kampelį, šiuo metu ji dirba prie mobiliesiems telefonams skirtų programėlių kūrimo ir su visais bendrauja virtualiai.“

Paklaustas, ar buvimas tarp keturių sienų ir trintis jųdviejų negąsdina, Benediktas tik šypteli.

„Ilgą laiką su Meline draugavome per atstumą, tikrai visko buvo, bet mes abu subrendę, suaugę žmonės, todėl visi kampai jau nugludinti, šiuose santykiuose išmokome vienas su kitu kalbėtis. Tą laiką, praleistą kartu, mes tikrai vertiname ir kažkokių nesklandumų  gyvenant drauge tiesiog nepatiriame.“

Meline Possidonio ir Benediktas Gylys / Asmeninio archyvo nuotr.
Meline Possidonio ir Benediktas Gylys / Asmeninio archyvo nuotr.

Su mylima moterimi kino premjeroje apsilankęs Benediktas išduoda, kad Meline – jau šiek pramoko lietuviškai, tiesa, vakar matytame filme netrūksta anglų kalbos, todėl ir vertinti juostą gali abu.

„Na, Meline taip gerai, kad žiūrėtų filmą vien lietuvių kalba, nekalba, bet vakaryščiame filme daug vietų buvo anglų kalba. Mane, asmeniškai, labiausiai sužavėjo jaunosios aktorės Barboros Bareikytės vaidyba. Įžvelgiau didžiulį talentą. Patiko ir kiti aktoriai, visi jie – puikūs, tačiau kino legendas buvau matęs ir anksčiau, todėl šį kartą dėmesį prikaustė Barbora“, – sako B.Gylys.

Verslininkas pasakoja, kad kino juosta jį privertė palikti savo burbulą ir priartėti prie žmonių, kurie gyvena kiek kitaip, susiduria su daugeliui tolimų problemų. 

„Kinas leido išgirsti kitų problemas. Nors dažnai apie jas skaitome internete, tačiau tai ne tas pats, aš pats žiūrėdamas filmą labiau įsijaučiau ir įsigilinau į egzistuojančią problemą. Nepaisant to, jog rudenį dažniausiai norisi kažko šviesenio, man patiko filme gvildentos mintys bei aktorių vaidyba“, – neslepia B.Gylys.

Naujausi straipsniai