Benedicto Cumberbatcho žodžiai – Dievui į ausį: trečią kartą taps tėvu

Sophie Hunter ir Benedictas Cumberbatchas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-19 17:42
Anksčiau aktorius Benedictas Cumberbatcas juokavo, kad savo namus Londone jis nori užpildyti mažaisiais Cumberbatchais. Atrodo, kad jo svajonė pildosi. Kartu su žmona į „Emmy“ apdovanojimus atvykęs vyras patvirtino – Sophie laukiasi trečiojo vaiko.

Serialo „Šerlokas“ („Sherlock“) žvaigždė Benedictas Cumberbatchas į prestižinius apdovanojimus atvyko su žmona Sophie Hunter. Los Andželo „Microsoft“ teatre moteris visų žvilgsnius traukė ne tik ryškiai geltonu apdaru, į akis krito jos nuo nėštumo pakitusios kūno formos. 

Tai bus trečiasis kūdikis Cumberbatchų šeimoje per ketverius metus.

2014 metais Benedictas Sophie pasipiršo gan senamadiškai. lapkričio 5 dieną Londono laikraštyje„The Times“ pasirodė senamadiškas skelbimas apie sužadėtuves, išspausdintas nuotakos ir jaunikio tėvų Wandos ir Timothy Cumberbatchų bei Katharine ir Charleso Hunterių vardu.

Aktorius ir režisierė – seni pažįstami. Jie susipažino 2009 metais trilerio „Burlesque Fairytales“ („Burleskos pasakos“) filmavimo aikštelėje, palaikė draugiškus ryšius, tačiau susitikinėti pradėjo tik 2014 metais (aktoriaus žodžiais, sena meilė sprogo kaip bomba, ir jie su Sophie buvo priblokšti tos jėgos).

Cumberbatchas, kadaise vadintas trokštamiausiu Anglijos viengungiu, tada tikino esantis be galo laimingas. Reikia manyti, kad pagaliau jis rado tikrą meilę – nors ir iki tol nebuvo didelis mergišius: nuo 1999-ųjų iki 2011-ųjų susitikinėjo su aktore Olivia Poulet, su kuria susipažino studijuodamas Mančesterio universitete, paskui metus praleido su dailininke Anna James, lyg kalbėta apie romaną su garsiąja amerikiete Lydia Haerst (30) – modeliu, aktore ir mados blogere, tačiau iš šių santykių nieko neišėjo.

Hunter biografijoje – irgi vienas ilgas romanas: nuo studijų laikų ji susitikinėjo su skulptoriumi Conradu Shawcrossu (37), bet prieš ketverius metus išsiskyrė. O paskui – kaip sakoma meilės romanuose – jie su Benedictu rado vienas kitą ir draugystę pakeitė meilė, santuoka ir vaikai.

Naujausi straipsniai