Bendrapavardės „Queens of Roses“ narės rudenį pasitinka su daina apie netikėtą meilę

„Queens of roses“ fotosesija / Editos Nyork nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė rudenį pasitinka su nauja daina bei jos įkvėpta romantiška fotosesija. Karklės paplūdimyje su spalvingu retro automobiliu bei Klaipėdos senamiestyje įsiamžinusios merginos kūrinyje „Dėl tavęs gimiau“ dainuoja apie netikėtą meilę, kuri gali užklupti net pačiose kurioziškiausiose situacijose.

Žodžius dainai parašiusi Akvilė prisipažįsta, kad kurdama prisiminė tas nerūpestingas dienas, bemieges naktis ir visus linksmiausius nuotykius:

„Su laiku tapau ramesnė, pasikeitė požiūris į daugelį dalykų, atsirado šeima ir mylimas vyras. Tačiau kartais prisiminus visas jaunystės išdaigas tikrai norisi raudonuoti. Ko gero ne vienai merginai yra tekę pakliūti į situaciją, kuomet susipažįstant su vaikinu prisistatai ne savo vardu, galvodama, kad rytoj vienas kito net neprisiminsite. Tačiau tik paskui supranti, kad labai suklydai – galbūt tu sutikai savo gyvenimo meilę, galbūt tik dėl jo tu ir gimei. Tuo gyvenimas ir žavus – juk jis toks nenuspėjamas“, – linkėjimus visiems, šią vasarą patyrusiems romantiškų nuotykių, pasiuntė Akvilė.

„Queens of roses“ fotosesija / Editos Nyork nuotr.

Prie naujos dainos kūrybinio proceso prisidėjo ir Dileta, kuri kartu su kompozitoriais Edgaru Žaltausku ir Kasparu Meginiu dirbo prie muzikinio kūrinio išpildymo: „Kūryba man nesvetima – kiek pamenu, pirmoji mano daina išlindo iš stalčiaus dar man būnant keturiolikos, konkurse su ja laimėjau antrąją vietą. Esu prisidėjusi prie daugelio gerai žinomų atlikėjų dainų, o dar nemažai kūrinių laukia savo eilės. Natūralu, kad norėjau ir ši kartą dalyvauti savo grupės kūrybiniame procese. Bet gana čia girtis, noriu labai padėkoti Kasparui ir Edgarui, be šių vyyyyyyrų nebūtų prie ko prisidėti, Jūs nerealūs!!!“, – džiaugėsi Dileta.

„Queens of roses“ fotosesija / Editos Nyork nuotr.

Tiek dviese, tiek trise kūrybine bei koncertine veikla šiuo metu užsiemančios QoR narės džiaugiasi, kad muzikantų bei menininkų gyvenime rutinos dažniausiai pavyksta išvengti ir su kiekvienu nauju įkvėpimu gimsta gražūs dalykai: „Mes vis dar mokomės į viską žiūrėti paprasčiau, pasidžiaugti mažais dalykais, atrasti savyje naujų talentų, dirbti su žmonėmis, kurie motyvuoja ir įkvepia“, – kalbėjo merginos.

Vieną tokių žmonių atlikėjos teigia atradusios prieš keletą metų. Savo idėjomis, pozityvumu ir neeiliniu talentu žavinčiai fotografei bei stilistei Editai Nyork merginos patikėjo sukurti dainos įkvėptą fotosesiją.

„Mergaitiškos šėlionės Klaipėdos senamiestyje, su daug juoko ir gerų emocijų – nuo to pradėjome dieną. O atsidūrusios paplūdimyje, šalia ryškiaspalvio retro automobilio ir belaukdamos saulėlydžio pasijautėme tarsi ne Lietuvoje – tos spalvos, nuotaika, atmosfera – visiškai atsidavėme Editos idėjoms, o ji mūsų lūkesčius net pranoko“, – Editą gyrė Akvile.

„Queens of roses“ fotosesija (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau