Benas Affleckas vėl vaidins Betmeną – šįkart filmą režisuos pats

Benas Affleckas ir Henry Cavillas filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: BNS
AA

„Oskaro“ laureatas Benas Affleckas (43 m.) režisuos dar vieną filmą apie Betmeną ir pats jame vaidins, pakartodamas šį savo vaidmenį po to, kai kritikai išpeikė praėjusį superdidvyrio pasirodymą ekrane, trečiadienį paskelbė „Warner Bros“.

Tai pirmas oficialus patvirtinimas dėl šio projekto, apie kurį buvo daug kalbama. Pats Benas Affleckas anksčiau, per renginį spaudai dėl sukritikuoto filmo „Betmenas prieš supermeną: teisingumo aušra“ sakė, kad yra suinteresuotas režisuoti kokį nors blokbasterį apie superdidvyrius.

„Teisingumo aušra“ sulaukė beveik vien tik neigiamų recenzijų, nors Amerikoje pirmasis filmo demonstravimo savaitgalis buvo labai sėkmingas, o Beno Afflecko vaidyba buvo pripažinta vienu iš nedaugelio gerų juostos aspektų.

Benas Affleckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aktorius ir režisierius, kuris jau pastatė kritikų pagyrų ir komercinės sėkmės sulaukusius filmus „Miestas“ („The Town“) ir „Operacija „Argo“ („Argo“), prieš tai, kai kovo mėnesį buvo pradėta rodyti „Teisingumo aušra“, atskleidė, kad jaučiasi padrąsintas to, kaip dirbo režisierius Zackas Snyderis, ir svarstys galimybę pačiam statyti filmą apie superdidvyrį.

„Ir anksčiau domėjausi tokių filmų režisavimu ir man buvo labai vertinga mokymosi patirtis stebėti, kaip tai daro Zackas, ir pamatyti, kaip jis tai padarė“, – sakė Benas Affleckas, kurio „Operacija „Argo“ 2013 metais pelnė geriausio filmo „Oskarą“.

Filmas „Betmanas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau