Benas Affleckas apie skyrybas su Jennifer Garner: „Tai didžiausia mano gyvenimo klaida“

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-25 15:58
Prieš keletą metų oficialiai su žmona aktore Jennifer Garner išsiskyrusi Holivudo žvaigžde Benas Affleckas neseniai „New York Times“ prisipažino, kad šios skyrybos – didžiausia jo gyvenimo klaida.

„Gėda yra labai nuodinga. Joje nėra jokios teigiamos pusės. Ji tiesiog verda nuodingose medžiagose, tai šlyštus savęs nuvertinimo jausmas“, – laikraščiui pasakojo žinomas aktorius.

Problemų su priklausomybėmis turėjęs B. Affleckas šiuo metu gyvena be svaigalų. Jis prisipažino, kad besaikis girtuokliavimas buvo viena iš skyrybų su žmona priežasčių. „Ilgą laiką aš gebėdavau išgerti saikingai, tačiau kai mano santuoką ištiko krizė alkoholio vartodavau vis daugiau. Visą tai vyko 2015-2016-aisiais metais“, – pasakojo jis.

 
Benas Affleckas su dukromis Violet ir Seraphina / Vida Press nuotr.
Benas Affleckas su dukromis Violet ir Seraphina / Vida Press nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Man labai nesveika pastoviai galvoti apie nesėkmės ir už tai viduje save mušti ir kaltinti. Žinoma, aš padariau klaidų. Žinoma, aš padariau dalykų, dėl kurių gailiuosi. Tačiau man pavyko išlipti iš duobės, aš pasimokiau iš savo klaidų ir stengiuosi judėti toliau. Žmonės, kurie elgiasi impulsyviai, ir aš esu vienas jų, dažnai jaučia diskomfortą stengdamiesi pabėgti nuo savo elgesio pasekmių. Jie stengiasi pasijusti geriau valgydami, vartodami alkoholį, apsipirkinėdami, lošdami ar užsiiminėdami seksu. Tačiau galų gale tai paverčia jų gyvenimą nebepakeliamu. Kai nustoji nuo savęs bėgti – prasideda tikrasis skausmas. Bent jau taip įvyko man“, – skaudžiais išgyvenimais dalijosi aktorius.

B. Affleckas ir J. Garner susituokė 2005-aisiais. Jų santuoka oficialiai nutrauka praėjus 13 metų – 2018-aisiais. Kartu pora augina tris vaikus: Violetą, Seraphiną ir Samą.

Naujausi straipsniai