Bella Hadid neigia susitaikiusi su The Weeknd, bet nuotraukos liudija priešingai

Bella Hadid ir The Weeknd – vėl kartu? / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-11 10:13
Jau kurį laiką puse lūpų kalbama, jog supermodelis Bella Hadid (21) susitaikė su atlikėju The Weeknd (28). Nors jie abu tai griežtai neigia, Kanų kino festivalyje užfiksuoti kadrai liudija visai ką kita.

Ketvirtadienio vakarą Bella ir The Weeknd, kurio tikrasis vardas yra Abelis Tesfaye, dalyvavo vakarėlyje „Magnum x Alexander Wang“, kur buvo pastebėti sėdintys dviese, aistringai diskutuojantys ir besibučiuojantys. Porelę matę šaltiniai sakė „People“, kad jiedu negalėjo viens nuo kito atsiplėšti.

„Jie tikrai atrodė taip, lyg vėl būtų drauge“, – sakė informatorius.

Bella ir The Weeknd kartu buvo pastebėti dar prieš mėnesį per muzikos festivalį „Coachella“. Ir tuomet užsienio žiniasklaida rašė, jog buvę įsimylėjėliai pastebėti besibučiuojantys. Vaizdinių įrodymų nebuvo, tad gandus B.Hadid lengvai paneigė, sakydama, kad ten buvo ne ji.

Po pusantrų metų draugystės Bella ir The Weeknd išsiskyrė 2016-ųjų lapkritį. Jau 2017-ųjų sausį The Weeknd pradėjo susitikinėti su dainininke Selena Gomez. Įsižeidusi Bella instagrame paspaudė mygtuką „nebesekti“ Selenos paskyros.

Po skyrybų Bella taip pat bandė susitikinėti su kitais, tačiau visi santykiai baigdavosi nė neprasidėję. Kai praėjusių metų rudenį The Weeknd paskelbė išsiskyręs su Selena, jis ir vėl pradėjo bendrauti su Bella.

❤️

A post shared by ???? (@bellahadid) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai