Bella Hadid ir The Weeknd vėl pasuko skirtingais keliais: „Tarp jų dažnai kildavo ginčai“

Bella Hadid ir The Weeknd 2016 m. / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-07 17:06
Supermodelis Bella Hadid ir kanadietis muzikantas The Weeknd, kurio tikrasis vardas yra Abelis Tesfaye antrą kartą nutraukė santykius, praneša „E! News“.

„Jie yra skirtingose vietose, tiek fiziškai, tiek emociškai. Bella ruošiasi mados savaitei, o Abelis dirba ties muzika ir netrukus debiutuos kaip aktorius“, – skelbia minėto portalo šaltiniai. 

Pora nuolatos keliauja ir gyvena tarp vakarų ir rytų pakrantės, o ir jų grafikai visiškai prasilenkia, mat Bella ir Abelis gyvena ne tik skirtinguose miestuose, bet ir skirtingose laiko juostose. „Pastaruoju metu tarp jų kildavo labai daug ginčų“, – pridėjo šaltinis. 

Po pusantrų metų draugystės Bella ir The Weeknd išsiskyrė 2016-ųjų lapkritį. Jau 2017-ųjų sausį The Weeknd pradėjo susitikinėti su dainininke Selena Gomez. Įsižeidusi Bella instagrame paspaudė mygtuką „nebesekti“ Selenos paskyros.

Po skyrybų Bella taip pat bandė susitikinėti su kitais, tačiau visi santykiai baigdavosi nė neprasidėję. Kai 2017 metų rudenį The Weeknd paskelbė išsiskyręs su Selena, jis ir vėl pradėjo bendrauti su Bella.

Naujausi straipsniai