„Beissoul&Einius“ pristato kartu su Aisčiu Mickevičiumi kurtą kvapą „Chamillion“

Einius, Aistis Mickevičius ir Beissoul / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-26 20:26
Prieš mėnesį Beissoul užsiminė, kad kuria „Chamillion“ kvepalus. Šie kvepalai neseniai buvo pristatyti Kijevo mados savaitėje, o šiandien chameleonišką kvapą galėjo išbandyti ir kvapų gurmanai Lietuvoje.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

„Sukurti kvepalus buvo sena mano svajonė, tačiau kol nesutikau Aisčio Mickevičiaus iš „FumParfum“, nežinojau nei nuo ko pradėti, nei ką maišyti, nei kaip tai pakartoti ir atiduoti žmonėms“, – sako Artūras Žabas-Beissoul.

Beissoul kartu su Aisčiu ėmėsi kvepalų kūrimo dar pernai. Kūrybinis procesas užtruko kelis mėnesius.

„Beissoul turėjo savo viziją, kurią papildžiau ir praplėčiau. Manau, kad šis bendradarbiavimas yra labai vykęs – tokie kūrybingi žmonės kaip Beissoul visada yra kupini idėjų“, – sako Aistis.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

A.Mickevičius asmeniškai pažįsta duetą jau daug metų ir juo labai žavisi: „Lietuviškos muzikos padangėje tai yra absoliučiai unikalus projektas. Būtent toks ryškus duetas galėtų atkreipti dėmesį į Lietuvą „Eurovizijoje“ ir panašiuose konkursuose, tačiau jiems to nereikia. Jie turi savo kelią“, – kvepalų pristatymo dieną kalbėjo Aistis.

Koks yra „Chamillion“ kvapas?

„Chamillion“ kūrėjai pristatymo metu atskleidė dalį kvepalų natų. Į šį kvapą jie sudėjo ambros, sandalmedžio, mėtos, įvairių modernių parfumerinių molekulių ir dar daugybę kitų ingridientų.

„Tai sudėtingas odos kvapas, kuris turi savybę virtuoziškai keistis. Kvapas ir saldus, ir aštrus, ir švelnus, ir kartus, ir sausas, ir drėgnas – viskas viename ir nenuspėjama“, – toliau pasakoja Aistis Mickevičius.

Šiuos kvepalus galima bus išbandyti bei įsigyti viename sostinės butikų ir „Beissoul&Einius“ „Chamillion“ šou metu jau balandžio 2 d. menų fabrike „Loftas“, kur duetas rengia šį bei tą ypatingo.

Jiedu šiam šou ruošiasi jau pusmetį. Paskutiniai paruošiamieji darbai vyko Ukrainoje, kur „Beissoul&Einius“ viešėjo beveik mėnesį, tačiau kvepalų pristatymo proga jie grįžo į Lietuvą.

„Chamillion“ šou ir šiandien pristatytas kvapas yra apie žmogų, kuris XXI amžiuje yra visur, net ten, kur jo nėra, jis kalba net tada, kai neištaria nė žodžio, jis geba prisitaikyti ir būti tokiu, kokiu jis nori būti matomas.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai