„Beissoul & Einius“ dueto užsigeidė vienas didžiausių muzikos festivalių Europoje

„Beissoul & Einius“ / Dmitry Komissarenko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-29 12:19
Elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius" toliau stebina naujienomis pasaulinėje muzikos rinkoje. Rugpjūčio mėnesį dueto iš Lietuvos laukia pasirodymas viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Sziget" Vengrijoje, Budapešte.
B&E - SZIGET 2018 COVER
B&E - SZIGET 2018 COVER

Danube upės saloje vykstantis festivalis savo įspūdingais pasaulinių žvaigždžių pasirodymais bei pramogomis kasmet sutraukia apie pusę milijono melomanų iš daugiau nei 100 šalių. Festivalio organizatoriams šįmet pro akis neprasprūdo ir ryškus bei ekscentriškas lietuvių elektroninės muzikos ir mados duetas „Beissoul & Einius".

„Sziget“ festivalio akimirka
„Sziget“ festivalio akimirka

Ką tai reiškia dueto nariams Artūrui Žabui-Beissoul ir Einiui Jaručiui?

„Fantastika! „Sziget" - tai aukščiausia klasė ir pasaulinis pripažinimas mums. Pasaulis mus vertina, esame laukiami. Geriau ir būti negali“, - džiaugėsi Artūras Žabas-Beissoul.

Šįmet „Sziget‘’ festivalis gerbėjų rinkimuose pelnė pirmąją vietą Europos festivalių apdovanojimuose „European Festival Awards 2017” „Line- up of the Year‘’ kategorijoje. Jis įeina į didžiausių festivalių Europoje penketuką.

Be lietuviškojo dueto „Beissoul & Einius" šįmet „Sziget" festivalyje pasirodys tokios žvaigždės kaip „Gorillaz", Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, „Arctic Monkeys", Kygo, ZHU, ir kiti.

Išskirtiniai „Beissoul & Einius" dueto pasirodymai įvairiose platformose jau spėjo tapti prestižo ženklu, muzikos kūrėjai iš Lietuvos dažnai kviečiami į elitinius vakarėlius - jų muzika skamba, o stiliumi ir neeiline įtaiga žavimasi naujų automobilių bei kitų prekių ženklų bei inovacinių technologijų pristatymuose užsienio šalyse.

Apie jų muziką ir kuriamą stilių rašo tokie leidiniai kaip „Vogue“, „Harper`s Bazaar“, „Marie Claire“, „Playboy“, „Style Insider“, „Pink“, „Cosmopolitan“, „Design Scene’’, „OOBMAG’’, „FGUK Magazine’’, „Forbes’’, „ELLE’’, „MMscene’’, „’Nvrmind’’.

Kvietimas į vieną didžiausių muzikos festivalių Europoje - ne vienintelė didelė žinia ir vertingas įrašas kūrėjų istorijoje. „Beissoul & Einius" dueto laukia raudonas kilimas britų „UMA Music Awards“ apdovanojimų ceremonijoje vasarą Londone.

B&E - UMA Music Awards Cover 2018
B&E - UMA Music Awards Cover 2018

Kūrėjai iš Lietuvos nominuoti „UMA Music Awards“ muzikinei premijai Geriausio tarptautinio vaizdo klipo kategorijoje už savo kūrinį „LION“, kurtą su režisieriumi Justu Ramanausku.

Gegužės mėnesį „Beissoul & Einius" laukia keli koncertai Kijeve ir Charkove kartu su islandų elektroninės muzikos dievais GUS GUS.

Ar dar gali būti daugiau pripažinimo ženklų duetui, kuris tapo drąsos, stiliaus ir išskirtinumo pavyzdžiu?

„Laukite tęsinio", - šyptelėjo Artūras Žabas-Beissoul.

Beissoul & Einius – LION

Beissoul & Einius – Adopted Child Of Love

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai