„Beissoul & Einius“ pristato naują vaizdo klipą – filmuotis pakvietė tarptautinę žvaigždę

„Beissoul & Einius“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-05 12:45
Netrukus elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius” gerbėjams dovanos naują albumą „Question In The Dark’’. Ir – kaip visada – darbštieji kūrėjai iki pasirodant naujam darbui klausytojus vis nustebina netikėtais sprendimais bei meninėmis kolaboracijomis

Naujajame vaizdo klipe „Momentum“ nusifilmavo visame pasaulyje dirbantis modelis, konkurso „Ukraine’s Next Top Model’’  antrosios vietos nugalėtojas bei ryškus šiuolaikinės Ukrainos subkultūros veidas Revanas Paliukhas.

Tai ne pirmasis kartas, kai „Beissoul & Einius“ bendradarbiauja su išskirtinio tipažo ir ūgio modeliu iš Ukrainos – 2018 metais Revanas Paliukhas žengė podiumu „Electrofashion Show’’ metu „Siemens“ arenoje, dar anksčiau – „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Verta priminti, kad „Beissoul & Einius“ kuriamiems kostiumams visada reikia išskirtinių modelių, nes vien ką reiškia pademonstruoti kelių metrų skersmens skrybėles ir išskirtinio – toli gražu ne patogaus (pavyzdžiui, iš stiklo) – dizaino drabužį, kuris visada atrodo kurtas lyg specialiai pasirinktam asmeniui.

„Mūsų santykis su Ukraina nuo pat pirmosios atvykimo ten dienos 2014 metais yra ypatingas, turime nuostabių draugų ir kolegų. Su jais bendradarbiaujame iki šiol – virtualūs būdai netrukdo kurti naujus planus ir įgyvendinti idėjas.  Kūrybos mechanizmas niekada nesustoja, ir jau nekantraujame laukdami dienos, kai galėsime vėl visi dirbti gyvai", – sako „Beissoul & Einius“ vokalistas Artūras Žabas-Beissoul.

Jam artimas klipo herojus Revanas Paliukhas savo požiūriu į gyvenimą, nes vaikinas nėra tik modelis, jis – ir @subculture.ua aktyvus veikėjas, o šis socialinius standartus laužantis ir iš naujo juos perkuriantis judėjimas apima daugybę sferų – nuo  renginių bei vakarėlių  organizavimo, parodų, meninių instaliacijų, drabužių kūrimo iki socialinių akcijų. Revanas Paliukhas – daugiaplanė asmenybė, kuo Lietuvos šou pasaulyje išsiskiria ir „Beissoul & Einius“ duetas.

Vaizdo klipas „Momentum“  kris į širdį tiems, kurie gyvenime tam tikra prasme mėgsta skrieti 200 kilometrų per valandą greičiu ir dar priešinga eismo juosta. Tiems, kurie turi susikūrę savo pasaulį nepriklausomai nuo to, kaip jį kiti vertina, ar jį kas nors supranta, ar jis kam nors priimtinas.

View this post on Instagram

Pink blood Thanks for 🔥 sneakers @crosstreet.lviv

A post shared by Revan (@revan_paliukh) on

„Momentum“ kūrinys – tai  istorija apie vaikiną, kuris drąsiai neria į  savo baimes ir sapnus, kuris ieško tamsoje, o iš tiesų gyvenime – išeities. Kartais jam tenka klaidžioti ir prapulti, bet visgi surasti tai, ko ieško. „Momentum“ – tai žinutė, kad visi mes turime raktą į save, į vidinį jėgos ir šviesos šaltinį, kurio negali atstoti jokia pagalba iš šalies.

Įspūdžiui sustiprinti vaizdo klipas nufilmuotas VHS 1990 m. kamera. Unikalūs juostos trikdžiai bei kitos netikėtos vaizdo išdaigos kuria ypatingą klipo atmosferą ir sustiprina lietuviškojo dueto norimą perduoti žinutę.

Iki šiol „Beissoul & Einius“ išleido tris pilno metro albumus: „Laikas paikas“ (2014), , #asecretcontract (2017), „White Crow“ (2019), mini albumą „Chamillion” (2015). Įdomu tai, kad keletą albumų lydėjo specialiai su Aisčiu Mickevičiumi kurti kvepalai.

Duetas kuria ir kostiumus: pristatytos keturios avangardinės mados kolekcijos. 

Albumas „Questions In The Dark“ bus pristatytas 2021 m. sausio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kai „Beissoul & Einius“  surengs koncertą, vainikuosiantį jų kūrybos dešimtmetį.

Naujausi straipsniai