Beckhamų sūnus Brooklynas po 9 mėnesių draugystės pasipiršo mylimajai

Brooklynas Beckhamas su mylimąja Nicola Peltz/Victoria ir Davidas Beckhamai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-11 18:02
Victorios ir Davido Beckhamų šeimoje – džiugios naujienos. Jų sūnus Brooklynas (21) pasipiršo savo mylimajai Nicolai Peltz (25).

Džiugia žinia Brooklynas Beckhamas pasidalijo savo instagrame.

„Prieš dvi savaites paprašiau, kad mano sielos draugė už manęs tekėtų ir ji pasakė taip. Esu laimingiausias vyras pasaulyje. Pažadu būti geriausias vyras ir, vieną dieną, geriausias tėtis. Myliu tave, mažyte“, – rašė jis prie romantiškos judviejų nuotraukos, kurioje ant mylimosios piršto matosi sužadėtuvių žiedas.

Šia nuotrauka savo instagrame pasidalijo ir pati Nicola, prisipažinusi, kad „jaučiasi pati laimingiausia mergina pasaulyje“.

„Tu pavertei mane lamingiausia mergina pasaulyje. Laukiu, kai praleisiu su tavimi visą likusį gyvenimą. Tavo meilė yra pati brangiausia dovana, aš tave taip myliu, ir ačiū Harper už šią nuotrauką“, – rašė ji, turėdama omenyje Brooklyno seserį.

Brooklynas Beckhamas su mylimąja Nicola Peltz/Instagram nuotr.
Brooklynas Beckhamas su mylimąja Nicola Peltz/Instagram nuotr.

Nors įsimylėjėliai draugauja vos devynis mėnesius, ši žinia nudžiugino ir Brooklyno mamą Victorią, kuri instagrame taip pat pasidžiaugė sūnaus sprendimu.

„Kokia nuostabi žinia!!! Mes tokie laimingi, kad Brooklynas ir Nicola susituoks! Linkime jums daug meilės ir visą gyvenimą besitęsiančios laimės. Mes visi jus labai mylime“, – rašė Victoria, pasidalinusi ta pačia sužadėtinių nuotrauka savo socialinio tinklo paskyroje.

„Labai tave myliu, Victoria, esu pati laimingiausia mergina“, – jai atsakė būsimoji marti Nicola, džiaugdamasi, kad taps Beckhamų šeimos dalimi.

Naujausi straipsniai