Beckhamų atostogas Maldyvuose sudrumstė ant kranto išmestas lavonas

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-30 16:49
Prabangioje kurortinėje Maldyvų saloje, kur toli nuo smalsuolių akių su šeima Kalėdų atostogas leidžia anglų futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas ir dizainerė Victoria Beckham, į krantą buvo išmestas lavonas, pirmadienį pranešė policija.

Vyksta tyrimas dėl į krantą išmesto vyro mirties priežasties. Lavonas sekmadienį buvo pastebėtas plūduriuojantis prie molo viešbučio „One and Only Reethi Rah“ teritorijoje netoli sostinės salos Malės.

„Lavonas buvo išvežtas į morgą, vyksta tyrimas“, – telefonu sakė policijos atstovas Hassanas Haneefas.

Per kitą incidentą toje saloje sekmadienį sprogo fejerverkų, pripirktų Naujųjų metų šventei, atsargos. Tai sutrikdė ramybę svečiams, kurie už vieną naktį čia moka iki 12,7 tūkst. dolerių.

Policija nurodo, kad miręs vyras buvo Šri Lankos pilietis, tačiau jis nebuvo nei šio prabangaus viešbučio svečias, nei darbuotojas.

Pranešama, kad tame viešbutyje taip pat yra apsistojęs futbolo klubo „Chelsea“ savininkas Romanas Abramovičius.

D.Beckhamas, jo žmona Victoria ir keturi jų vaikai liko viešbutyje nepaisydami sekmadienio problemų, sakė šaltiniai turizmo sektoriuje.

Pora Maldyvuose lankėsi ir prieš metus, gyveno tame pačiame viešbutyje, bet anąkart  atostogas gadino nuolatinis lietus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai