Beatrich pakeitė gyvenimo būdą: „Dabar turiu žymiai daugiau energijos“

Beatrich / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-28 13:15
Viena geidžiamiausių festivalių žvaigždžių Beatrich šiuo metu intensyviai ruošiasi vasaros sezonui, kurio pradžią paskelbs koncertuodama sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalyje „Sveika, Neringa!“. Žinoma atlikėja atskleidė, kad aktyvus gyvenimas jai – kasdienybė, o lygiai prieš metus pakeista mityba tapo geros savijautos garantija.

„Kiek save atsimenu, visą laiką stengdavausi sportuoti. Ne tik stengdavausi, bet ir nuoširdžiai tuo mėgaudavausi. Nuo tinklinio, teniso ir lengvosios atletikos iki pasivažinėjimų dviračiais su drauge – sportas užima didelę dalį mano gyvenime“, – atskleidė Beatrich.

Dainiaus Ščiukos nuotr.
Dainiaus Ščiukos nuotr.

„Lygiai prieš metus visiškai atsisakiau mėsos. Valgau tik žuvį ir jūros gėrybes. Jau anksčiau man mėsa buvo neskani, bet pasidomėjusi supratau, kad ji ne taip mums ir reikalinga. Pradžioje atsisakyti dešrainių buvo gana sunku, bet po kurio laiko net nebegalėjau pažiūrėti į mėsos pusę. Dabar turiu žymiai daugiau energijos ir jaučiuosi daug geriau, nei prieš metus“, – atviravo žinoma atlikėja.

Festivalyje „Sveika, Neringa!“ birželio 9 d. pasirodysianti viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių žada įsimintiną pasirodymą. „Esu žmogus, kuris žiauriai mėgsta muziką, veiksmą ir nori džiaugtis kiekviena gyvenimo minute, neiššvaistyti jo veltui. Man labai smagu, kad yra žmonių, kurie mane palaiko, klauso mano muzikos ir tai yra didžiausias skatinimas“, – mintimis dalijosi Beatrich.

Sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa!“ jau birželio 8-10 dienomis sutrauks poilsiautojus iš visos Lietuvos į įspūdingą vasaros sezono atidarymą.

Nuo sportinių rungčių, į kurias galima registruotis www.sveikaneringa.lt iki nemokamų žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertų – nuolatiniai festivalio lankytojai jau laukia savaitgalio, kurį bus sunku pamiršti visą artėjančią vasarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai