Beatričė Pundžiūtė-Beatrich: „Užkariaujant pasaulį man svarbiausia – išlikti savimi“

Beatrich
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-18 11:59
Hito „Superstar“ atlikėjai Beatričei PUNDŽIŪTEI-BEATRICH (20) prireikė tik kelerių metų, kad pasiektų tai, ko dar nepavyko nė vienam Baltijos šalių atlikėjui: šių metų M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijoje „Metų proveržio“ statulėlę gavusi mergina praėjusią savaitę pasirašė sutartį išleisti keturis albumus su didžiausia pasaulio įrašų kompanija „Universal Virgin EMI“.

Tiesa, tokių rimtų pasiūlymų buvo ne vienas, o trys. Pasikliaudama nuojauta ji su savo prodiuseriu išsirinko didžiausią kompaniją. „Pamenu, atvažiavome į pastatą Londono centre – ant jo kabojo „Universal“ gaublys, prie įėjimo surašytos pavardės: Kanye West, Taylor Swift, Drake, Ellie Goulding... Kildama liftu jaučiausi kaip filme.“

O kokius kalnus reikia nuversti, kad su tavimi norėtų dirbti didžiausia įrašų kompanija pasaulyje? „Reikia dirbti daugiau už kitus. Ir būti savimi: nepaisyti mados, iš šalies primestų standartų, o labiau – savęs. Žmonėms patinka, kai esi visiškai atviras“, – įsitikinusi jaunoji atlikėja.

Mergina juokiasi, kad, išskyrus darbą, ji kitų priklausomybių neturi. Su savo prodiuseriu Benu dirba iki devintos vakaro. Beveik negeria, nes alkoholis – tik laiko švaistymas. Naktiniame klube buvusi tik sykį – smagiau praleisti vakarą studijoje. Dar ji nevalgo mėsos. O kur telpa asmeninis gyvenimas? „Netelpa“, – nusišypso. Vaikinams tiesiog nebeliko laiko, nes už viską labiausiai patinka būti užsiėmusiai.

„Benas man yra didžiausias autoritetas. Tai, ką kuriame, ir yra mano asmeninis gyvenimas. Kai nutinka tokių stebuklų kaip sutartis su „Virgin“, norisi išspausti iš savęs maksimumą, nes... tai nepalauks.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 29

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai