Beata Tiškevič: „Sekėjai mane dažnai idealizuoja“

Benediktas Gylys ir Beata Tiškevič/K. Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-25 08:00
Aktorė, žurnalistė, rašytoja Beata Tiškevič sako, kad siųsti žinutę aplinkiniams, kad nesi vienas „toks netobulas“ yra lengva, nes ji žinanti, kad visi yra netobuli.

„Mes visi klystam, mes visi nusišnekam, mes tiek laiko sugaištame laiko imituodami, kad esame tobuli“, – Žinių radijo laidoje „Sėkmės gylis“ pasakoja Beata Tiškevič. 

„Kas iš to, jei pirmas užlipi į kalną, bet toje viršūnėje būni vienas? Aš nebenoriu būti viena, noriu būti su žmonėmis. <...> Draugystė yra beprotiškai svarbu. Ir aš tik neseniai pradėjau suprasti, kaip man tai svarbu. Tomis akimirkomis, kai pristačiau knygą pilnoje salėje, ir daug žmonių džiaugėsi ir palaikė mane, bet vakare, kai atsiguliau į lovą, aš pagalvojau – kaip gerai, kad toje lovoje esu ne viena“, – pasakoja Beata.

Pašnekovė atvirauja, kad ir sėkmės, ir nesėkmės akimirkos gali būti tokios liūdnos, jei esi vienas jose, todėl ji teigia artimiausiu metu planuojanti investuoti į draugystes. „Sekėjai yra jų palaikymas nuostabus dalykas, bet tai nėra intymus ryšys. Tie žmonės mane dažnai idealizuoja, jie manęs nepažįsta, o taip gera būti su tais, kurie tave pažįsta ir su tavim šneka“, – dalinasi Beata Tiškevič.

Apie visa tai žiūrėkite „Žinių radijo“ laidoje „Sėkmės gylis“.

Naujausi straipsniai