Beata Tiškevič debiutavo ant podiumo kaip modelis: „Įsimylėjau šį katės kostiumą“

Beata Tiškevič / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-24 21:45
Ketvirtadienio vakaras aktorei Beata Tiškevič tapo ypatingas. Nacionalinėje dailės galerijoje vykusiame „Injekcijos“ finale ji debiutavo kaip modelis ir pristatė dizainerės Justinos Semčenkaitės kurtą katės kostiumą.

Šis jos pasirodymas ant podiumo – debiutinis, iki šiol aktorei dar neteko būti modeliu. Koks jausmas? „Geras, nes aš su katės kostiumu!“ – 15min linksmai kalbėjo Beata.

Su Justina ji susipažino ieškodama kostiumo „Baltic Pride“ renginiui, kuriame tąkart pasirodė kaip vedėja. „Tuomet susipažinau su jos kolekcija ir iškart įsimylėjau šį katės kostiumą. Man labai artimos Justinos idėjos, palaikau jos kūrybą. Man patinka viskas, kas yra drąsu bei nukrypsta nuo įprastų standartų“, – tikino Beata.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak jos, Justina kolekciją kūrė įkvėpta feminizmo idėjų. Šia tema ne kartą viešai pasisakė ir pati Beata. „Į kolekciją pasisiūliau pati, nes svajojau kaip nors prie jos prisidėti. Tiesiog degte degu, kai pamatau kažką tokio!“ – sakė ji.

Katės kostiumą sukūrusi J.Semčenkaitė – viena iš „Injekcijos“ finalisčių. Čia ji rungiasi drauge su dar 15 jaunųjų talentų ir dizainerių duetų iš Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos, visi jie varžosi dėl geriausiojo vardo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tarp „Injekcijos“ finalo stilingų žiūrovų – ir madą kuriantys, ir ja besidomintys svečiai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai