Beata Nicholson su seserimi Odeta ėmėsi veiksmų: nuo ryto tiekiamas maistas sunkiai dirbantiems medikams

Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene/ Tomo Viršilos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-16 14:39
Šeimos restoranus valdanti Beatos Nicholson sesuo Odeta Bložienė solidarizavosi su Lietuvos medikais, kuriems pasaulinės pandemijos metu tenka didžiulis krūvis, ir nusprendė šios savaitės metu neatlygintinai tiekti tam tikrą maisto porcijų kiekį.

Restoranų vadovė Odeta Bložienė į šią akciją kviečia jungtis ir kitas maitinimo įstaigas visos Lietuvos mastu.

Šeimos restoranai „Jurgis ir Drakonas“, bei „Brooklyn Brothers“ šios savaitės metu neatlygintinai tieks tam tikrą maisto porcijų kiekį Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Infekcinių ligų centro personalui, Santaros klinikų Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyriui, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Respublikinė Vilniaus universitetinės ligoninės, Greitosios medicinos pagalbos stoties ir LSMUL Kauno klinikų personalams.

Pirmadienį, kalbėdama su portalu Žmonės.lt, Beata Nicholson sakė, kad šiuo metu ji, kaip ir dauguma, laiką leidžia užsidariusi su savo vaikais namuose.

Beata Nicholson / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Beata Nicholson / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Įdomūs ir sudėtingi laikai. Restoranams tikrai nelengva, todėl mano sesuo Odeta, kuri valdo tinklą, sugalvojo imtis šios iniciatyvos ir maistą pristatyti Lietuvos medikams. Supratome, kad yra žmonių, kuriems šiuo metu dar sunkiau“, – kalbėjo Beata.

Beata Nicholson pasakojo, kad jau šiandien jos sesuo su komanda patys nuo ryto vežiojo maistą Vilniaus ligoninėms.

„Visi esame apimti nerimo ir baimės, bet labai tikimės, jog šis laikotarpis baigsis. Medikams, be abejo, linkime didžiausios stiprybės“, – kalbėjo Beata.

„Dabar labai geras laikas persvarstyti savo prioritetus ir atsikratyti to, ko nereikia. Aš pati, kaip ir dauguma žmonių, mąstau apie tai, kas gyvenime svarbu. Man atrodo, kad svarbiausia – žmogiškumas ir pagalba kitiems. Laimi tikrosios, žmogiškosios vertybės. Krizinė situacija parodo tikrąjį žmogaus veidą ir padeda jam atsirinkti, kas yra svarbu“, – Žmonės.lt sakė B. Nicholson.

Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene ir vaikais/ Dovilės Jakštaitės nuotr.
Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene ir vaikais/ Dovilės Jakštaitės nuotr.

Telefonu atsiliepusi Beatos sesuo Odeta kalbėjosi, skubėdama į gydymo įstaigą. Šiandien restoranų „Jurgis ir Drakonas“ bei „Brooklyn Brothers“ maistas jau buvo pristatytas Santaros klinikų Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos bei Vilniaus miesto klinikinės ligoninės skyriams.

„Savaitgalį visi gyvenome neramiai, vos buvo pranešta apie galimą karantiną, pajutome, kad svečiai nebeateina. Per savaitgalį uždarėme du restoranus, šiandien – vieną. Kai išgyveni krizę, matai ir kitus, kurie ją išgyvena. Nusprendėme, kad geriau maistu pasidalinti ir paremti tuos, kam labai reikia palaikymo. Ir patys esame nepavydėtinoje situacijoje, bet, manau, čia ir dabar svarbiausias yra žmogiškasis faktorius“, – kalbėjo Odeta.

Odeta Bložienė džiaugėsi, kad dėl atsakingai savo darbą atliekančių medikų, vilties šiuo įtemptu visiems laikotarpiu tik daugiau.

„Laikomės visų rekomendacijų ir kiek galime vengiame kontakto su kitais, maistą paliekame prie durų. Tačiau šiandien teko matyti kelis medikus, kurie apdovanojo ne tik šypsenomis, bet ir viltimi, jog viskas tikrai bus gerai.“

 

Naujausi straipsniai