Beata Nicholson – apie pirmąjį savo „Žmonių“ viršelį: „Tik nesakykit, kad nepasikeičiau“

Beata Nicholson su šeima / „Razauskai Photography“, D.Jakštaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Plačiai besišypsanti televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson (41) pirmąkart žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė 2005-aisiais. Tai prisimindama Beata šmaikštauja, kad pozuoti prieš objektyvą vėliau tapo įprasta, dabar ji pasirodo ant savo žurnalų ar knygų viršelių, tad galėtų save vadinti ir modeliu. „Galėsite mane taip ir pristatyti“, – pokalbio metu nusijuokia pašnekovė.

Žurnalo „Žmonės“ 20-mečio proga B.Nicholson sutiko trumpam nusikelti į prisiminimus. Nors pirmąkart žurnalui „Žmonės“ Beata pozavo 2005-aisiais, ji pasakoja iki šiol prisimenanti, jog fotosesijos laukė su nekantrumu.

Tada aš tikrai jaudinausi ir net negalėjau pagalvoti, kad tiek visko įvyks gyvenime: turėsiu keturis vaikus, leisiu savo knygas ir žurnalą, na, ir aišku, sėkmingai tęsiu modelio karjerą“, – šypsosi Beata.

Vos atsidūrusi televizijoje, B.Nicholson greitai užkariavo žiūrovų širdis. Geros nuotaikos nestokojanti Beata pasakoja, kad į pramogų pasaulį įžengė tais laikais, kai atrodė, jog jei nebuvai ant žurnalo viršelio – dar nepasiekei aukštumų.

„Prisimenu puikiai, jog pirmajam viršeliui buvau fotografuojama savo bute ant raudonos sofos. Tuo metu gyvenau Gedimino prospekte ir mane fotografavo Tomas Kauneckas. Vėliau jis fotografavo mano vestuves. Iš tiesų, tai buvo laikai, kad jei apie tave neparašė „Žmonės“, reiškia, jog tu vis dar užkulisiuose. Prisimenu, kad visiems viršelio herojams tai kėlė ir jaudulį, ir džiugesį, o kai žurnalas pasirodydavo, visų jų šeimos pirkdavo tą numerį. Visiems tai būdavo įvykis. Ir man tai kėlė tokias pat emocijas“, – atvirauja Beata.

Beata Nicholson / Žurnalas „Žmonės“ 2005 m.

2000-aisiais į ateitį – su baime 

Žurnalui „Žmonės“ – 20 metų. Beata atvirauja, kad 2000-ųjų pradžioje pati su baime žvelgė į ateitį.

„Pamenu, galvojau – man 2020 metais jau bus 41-eri, būsiu visiškai suaugusi. O dabar, atėjo tie metai ir aš jaučiuosi beveik taip pat. Tik nesakykit, kad nepasikeičiau. Pasikeičiau – dabar esu dar pilnesnė, bet nebūtinai formomis, o vidumi ir rankomis, nes esu keturių vaikų mama. Dabar - daug daugiau brandos ir laimės, mažiau blaškymosi, ką tikriausiai daug žmonių pamato augdami“, – mintimis dalijasi ji.

B.Nicholson džiaugiasi, kad per dvidešimtmetį įvykę pokyčiai jai suteikė tokį gyvenimą, apie kokį svajojo.

„Džiaugiuosi kiekviena akimirka ir dėkoju, kad dirbu savo svajonių darbą. Tik, aišku, jei turėčiau kokius du pagalbininkus namie, iš viso būtų svajonaių gyvenimas... Deja, jų neturiu, tai gyvenu taip, kaip ir visi. Juk visi mes žmonės“, – šypsosi Beata.

Beata Nicholson / Žurnalas „Žmonės“ 2014 m.

B.Nicholson veidas šiandien atpažįstamas tikriausiai visiems. Nors dažnas žinomas žmogus neslepia nuovargio dėl kone kiekviename žingsnyje persekiojančio aplinkinių dėmesio, Beata atvira – toks gyvenimas yra jos pasirinkimas, tad skųstis ji tiesiog negali.

„Aišku, kad žinomumas turi pliusų ir minusų. Pliusas – visi tave jau žino, turi kažkokią nuomonę, o minusas... Nors ką čia apie minusus kalbėti, jeigu pati susikūriau tokį gyvenimą? Niekas kitas nepadarė manęs žinomos, tai yra mano ilgamečio darbo rezultatas, tad negaliu skųstis. Žinoma, kartais pavargstu nuo dėmesio ir išankstinės nuomonės apie mane, bet jaučiu daugiau žinomumo pliusių nei minusų“, – atvirauja ji.

Puikiai žiniasklaidos užkulisius pažįstanti ir šiame darbe besisukant ne vienerius metus B.Nicholson į kolegas žvelgia su nuoširdžiu susižavėjimu.

„Į kolegas, į kitus žurnalus žiuriu su pagarbą ir meile. Ypač į tuos, kurie sugeba pateikti tikrai kokybišką turinį. Aš žiuriu ir galvoju, kiek daug darbo įdėta, nes pati puikiai žinau, kiek jėgų prireikia. Tad sveikinu žurnalą „Žmonės“ su ilgaamžiškumu ir gebėjimu keistis, prisitaikyti ir atrasti naujų herojų“, – sako B.Nicholson.

Beata Nicholson (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau