Beata ir Thomas Nicholsonai pakrikštijo sūnų Danielį

Beata ir Thomas Nicholsonai pakrikštijo sūnų Danielį/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-04 09:00
Praėjusį šeštadienį laidų vedėja Beata Nicholson ne tik atšventė keturiasdešimtmetį, bet ir su vyru verslininku Thomu Nicholsonu pakrikštijo savo jauniausią sūnų Danielį.

Keturias atžalas auginanti Nicholsonų šeima krikštatėviais pakvietė tapti Thomo brolį Beną ir, kaip įvardijo Beata, fantastišką poros draugę Ritą.

„Viskas tau ir apie tave, mūsų meile. Kokia stebuklinga, džiaugsminga ir saulėta, visomis prasmėmis, diena buvo šis šeštadienis“, – sakė B. Nicholson. Moteris rugpjūčio 31 dieną turėjo dvi progas švęsti. Šeima pakrikštijo jauniausią sūnų ir minėjo Beatos gimimo dieną. 

„Mano gyvenimas daugiausia sukasi aplink vaikus, todėl sprendimas dvi šventes į vieną sutelkti, atrodė visiškai natūralus ir tikras... Ketvirtas mūsų vaikas pakrikštytas ten pat, kur mes su Tomu susituokėme prieš 16 metų, ir mus sutuokė, ir Danuką pakrikštijo brolis Algis, visa koplyčia buvo pilna draugų ir šeimos, ačiū jiems, ir kaip smagu tos didelės ir mažos šventės... Galėčiau dabar turbūt pusmetį vien tos dienos nuotraukomis dalytis, bet tik dabar dalijuosi, nes, na, kaip matote ir jaučiate, mano rankos labiau tik vakarais atlaisvėja... o šiaip, didelės ar mažos, bet visos progos, kai gali pabūti kartu su draugais ir artimaisiais, yra tokios svarbios.... nes žinote, ką? Visų savo vaikų krikštynas prisimenu lyg jos buvo vakar“, – socialinėje erdvėje paskelbusi kelias akimirkas iš krikštynų rašė Beata.

Naujausi straipsniai